Atak muzułmanów na protestujących przeciw budowie meczetu

Opublikowano: 23.07.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 12

Muzułmanie atakowali zwolenników EDL protestujących przeciwko budowie meczetu. Przewrócili policjantkę i grozili policji ochraniającej protest pobiciem. Dwóch policjantów odniosło niegroźne rany. Policjantka została powalona na ziemię, gdy maszerujący English Defence League ścierał się z przeciwnikami w proteście przeciwko budowie meczetu.

Po lewej – muzułmanie atakujący policję, po prawej – muzułmanin grożący członkom EDL poderżnięciem szyi

EDL zorganizowało wiec w Worcester, by zaprotestować przeciwko planom zbudowania meczetu za 3 miliony funtów. Policjantka została przewrócona na ziemię, gdy usiłowała powstrzymać tłum atakujący protestujących. Przemoc wybuchła między skrajnie prawicową grupą a agresywnymi muzułmanami. Aresztowano trzy osoby, a dwóch policjantów i zwolenników EDL odniosło obrażenia. Starcia spowodowały zakłócenie w pracy placówek handlowych. Całe zamieszanie trwało około 90 minut.

Dziesiątki policjantów utworzyły barierę na Broad Street pomiędzy zwolennikami English Defence League i około 200 protestującymi, w tym studentami, członkami związków zawodowych, muzułmańskimi radnymi i członkami lokalnej społeczności muzułmańskiej. Różni przeciwnicy EDL zachowywali się agresywnie i prowokująco. Podczas gdy zwolennicy EDL stali spokojnie na ulicy, muzułmanie atakowali ich i kordony policji. Jeden z muzułmanów odgrażał się, że podetnie im szyję. Pojawiły się doniesienia o rzucaniu przedmiotów w kierunku grupy EDL i obecnie trwają dochodzenia. Szokująco, walki wybuchły zaledwie kilka metrów od kupujących, w tym rodzin z małymi dziećmi.

Burmistrzem Worcester jest muzułmanin Jabba Riaz. Według statystyki zamieszczonej na MuslimsInBritain.org miejsc ustanowionych jako masjids (meczety) i pokoje modlitw w Wielkiej Brytanii jest 1934 z czego 492 działają na zasadzie fundacji i są także dotowane przez państwo brytyjskie. Według danych z 1917 roku najwięcej meczetów znajduje się w Anglii (1836). W Walii działa tylko 46 meczetów, w Szkocji 87, w Irlandii Północnej 4.

Źródło: Brytol.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
zxcv
Użytkownik
zxcv

Eh ci “pokojowi i umiarkowani” muzułmanie…
Aż strach pomyśleć co zrobili by ci radykalni wyznawcy Allaha.

A… czekaj…

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Jak te dane pochodzą z 1917 roku, to są aktualne że aż strach.
Polish Defence League całe szczęście zdechło.

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Gonić to ciemne bydło