Aranżowana jest III wojna światowa

Opublikowano: 24.10.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1598

Czy aby nie zostaliśmy sprowadzeni do poziomu „bydła”? Co my, jako ludzie, jeszcze możemy coś robić? Wykonujemy polecenia, biernie przyglądamy się jak wyniszczają nasze narody, nastawiamy rękę, aby mogli nas „wyszczepić”, płacimy podatki, pracujemy, płacimy jeszcze większe podatki i nie kwestionujemy otaczającego nas świata, lub pisząc bardziej dobitnie, otaczającego nas „więzienia”, które nam konstruują od wielu dekad.

Ta bierność jest zaiste porażającą, ale wiadomo z czego wynika. Otóż jest to wynik destrukcyjnego działania mediów „głównego nurtu”. Tego ogłupiającego i uwsteczniającego „prania mózgu”. Dokąd nas to poprowadziło? Doprowadziło to naszą cywilizację na skraj przepaści, stoimy w obliczu wybuchu trzeciej wojny światowej. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że tylko garstka ludzi rozumie w jakim momencie historii znaleźliśmy się. Natomiast cała reszta, no cóż, ogląda telewizor i wierzy we wszystko, co tam mówią.

Ten powiedział to, a tamten powiedział coś innego. Kup to, a tamtego nie kupuj. Wierz tylko w to, co my ci powiemy, albowiem wszystko inne jest kłamstwem. To rób ale tamtego nie rób, mów to, ale tamtego już nie mów, gdyż to mowa nienawiści. Ubierz to, zjedz tamto, myśl tak i tak, tych toleruj a tamtych już nie toleruj. I tak dalej, i tak dalej. Nowy „program dnia”, programuje się w umyśle odbiorcy.

Zdradzę wam sekret, otóż sprowadzili nas do roli niewolników. Jesteśmy na tyle świadomi, aby tymi niewolnikami być (pracować na nich), ale nie na tyle przebudzeni, aby zrozumieć, że jesteśmy niewolnikami. Oczywiście z wyłączeniem garstki osób przebudzonych, których na szczęście nieustannie przybywa. Wiem o tym i jestem przekonany, że też nimi jesteście. Gdyby tak nie było, to najzwyczajniej w świecie by was tutaj nie było.

A teraz do meritum. „Oni” chcą nas zabrać ku III wojnie światowej. Ku wojnie, w której „chcą” udziału Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Rosji i Chin. Nieoficjalnie mówi się, że tego typu plany miały swój początek już w ubiegłym wieku, a tak naprawdę to od samego początku chodziło o konflikt z Chinami. Interesującym faktem, jest to, że druga wojna światowa zaowocowała powstaniem państwa Izrael, tego samego, które obecnie ma sprowokować trzecią wojnę światową ze swoim centrum na Bliskim Wschodzie.

Ten nowy „chaos”, ta nowa „globalna pożoga”, doprowadziłaby „ich” do możności zaoferowania rozwiązania, które zapobiegłoby tego typu wojnom w przyszłości. A zaznaczam, że działają oni wedle starej zasady, to znaczy: stwarzają problem, później następuje reakcja, tak aby ostatecznie zaoferować rozwiązanie, na problem, który sami wykreowali. Jest to wręcz „diaboliczna” metoda, ale jak widzimy nieustannie działa.

Jestem pewien, że już domyślacie się czym byłoby to „zbawienne” rozwiązanie. Otóż jest nim „jeden globalny rząd”, jest nim „jedna globalna armia”, jest nim po prostu „nowy porządek świata”. Świat bez państw, bez granic, bez narodów, bez historii, bez kultury, jeden wielki „zlepek wszystkiego”, i śmiałbym dodać „niczego”.

Kolejna ważna kwestia, otóż „oni” rozumieją, że gdy ta trzecia wojna światowa się rozpocznie (ona w zasadzie już trwa, ale póki co głównie na płaszczyźnie handlowej i ekonomicznej), to rozpoczną się również masowe protesty na ulicach. Dziś zatem wprowadzają prawa (także w Polsce rękoma posłów PiS, gdyż to oni rządzą w swojej większości), które zapobiegną tego typu protestom, lub pisząc wprost, zostaną one bezpardonowo spacyfikowane.

Reasumując, od wielu lat „aranżowany” jest poważny globalny konflikt, to jest III wojna światowa, który jest tak zaprojektowany aby zmienić oblicze społeczeństwa, ponieważ nic nie zmienia społeczeństwa szybciej niż wojna. Spójrzcie tylko, co zrobiła z naszym narodem ta „psycho-pandemia” COVID-19. Ludzie dosłownie „oszaleli”, a to szaleństwo w wielu z nich pozostanie już na całe życie. A podkreślam to była tylko „PLANdemia”, lub pisząc inaczej” „test na inteligencję”. Zatem, jakie spustoszenie poczyni realna wojna? To pytanie zawieszę w powietrzu.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

26

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stary Kulas 24.10.2022 14:14

  ROTFL
  Gdyby “przebudzeni” stanowili jakiekolwiek zagrożenie to już dawno popełnili by “samobójstwo”. Wiecie dlaczego tego nie zrobili? Bo tacy ludzi są w niektórych okolicznościach przydatni. Łatwo nimi manipulować przyznając im rację i “dopuszczając do tajemnic wewnętrznego kręgu”. Problem z “oświeconymi” polega przeważnie na tym, że mają znikomą wiedzę z zakresu psychologii społecznej czy medioznawstwa. Przydatność zaś tych wykształconych (nie ruszanych!) polega na ułatwianiu wyszukiwania jednostek aspołecznych i nieprzystosowanych. Takie jednostki gdyby się ukrywały mogły by być problematyczne.

 2. Dandi1981 25.10.2022 09:42

  Jedyny ktorego mozna winic za 3 wojne to putin.
  Wciela jak Hitler ziemie do swojego panstwa urzywajac tej samej argumentacji ze tam jego rodacy mieszkaja. To niech sprzedadza co maja i niech sie przeprowadzaja do kraju pochodzenia ale oni tego nie chca a taki Hitler czy putin bedzie uszczesliwial na sile. Jezeli tak mu przeszkadza natto u bram czemu nie zrobi sojuszu panstw do ktorego kazdy bedzie chcial dolaczyc tylko robio jakies euroazje ktore sa usobieniem biedy. To przez poglad ze nalezy inwestowac tylko w armie rosja jest slaba.
  Tam nigdy nie rozumiano ze tylko silna gospodarka daje znaczenie miedzynarodowe.

 3. Jefferson 25.10.2022 10:08

  @Dandi – widać, że niewiele kumasz z geopolityki i nie widzisz dalej, jak ekran telewizora. Niewidoczne są dla Ciebie ani siły oddziałujące w światowej polityce, ani ich mocodawcy, ani ich interesy. Można się zżymać na temat działań Putina, ale na pewno nie można zerojedynkowo stawiać go po stronie winnych sytuacji. Kto dziś wkłada kij w mrowisko?

  Wydawałoby się, że ta strona zrzesza osoby o bardziej wnikliwym i pozbawionym populistycznej oceny spojrzeniu. Jak widać są wyjątki.

 4. MasaKalambura 25.10.2022 10:27

  Siły oddziałujące są zawsze. Mocodawcy też zawsze kryją się z tyłu, by nie dać się złapać za rękę. Okrutna prawda jest taka, że Putin po wybraniu niedołężnego Bidena, po tragicznym wycofaniu się USA z Afganistanu, całej tej szopce cowidowej niszczącej ekonomię świata, wywiadowi oraz powszechnym wynikom badań socjologicznych zapewniających o upadku państwowym i moralnym Ukrainy uwierzył, że jest to właściwy moment historyczny na kolejny mały krok w budowaniu swojej legendy i wielkiej Rosji. I dał się złapać.

  Mały krok stał się krokiem gigantycznym. Dokładnie na rękę globalistycznym mordercom planującym eksterminację planety dla “jej dobra”. Będzie na zawsze przeklinany przez pokolenia świata za wszczęcie zniszczenia świata i za zabicie miliardów, kiedy ta wojna przejdzie w etap ostateczny. Po tej wojnie nikt Hitlera nie wspomni. Będzie tak samo bez znaczenia, jak bez znaczenia był cesarz Austrii wszczynający 1 wojnę światową po wojnie drugiej wszczętej przez Adolfa.

  O ile się nie zatrzyma. Choć na tym etapie tu już chyba mało prawdopodobne, wszystko wymknęło się spod kontroli. Wojskowi już nie dadzą temu konfliktowi zgasnąć. Politycy stracili inicjatywę na rzecz generałów. A może…

  Wciąż najgorszego nie widzieliśmy, a zatem można się jeszcze zatrzymać. Wojsko wycofać. Arsenały złożyć. Nawiązać dialog.

 5. Dgruzin 26.10.2022 18:15

  Skoro mowa o wnikliwym spojrzeniu…
  Widać jak na dłoni, że ta niby-wojna jest USTAWKĄ !!! Gdyby nie było Jugosławii różnie by myśleć. Wystarczyło by Rosja zbombardowała, przejęła elektrownie i rzecz miałaby się inaczej. Brak wody i innych mediów, nie działające komputery na dłuższą metę, brak netu załatwiłoby sprawę. To jest wojna? Skoro tak to dlaczego Rosja sprzedaje Ukrainie gaz ???
  Dlaczego nie zbombardowała na początku lotnisk i dróg/kolei z zachodu, skąd popłynie pomoc?
  Przecież na prośbę Chin Władimir przesunął akcję do czasu zakończenia Igrzysk Olimpijskich.
  III wojna już trwa i jest to konflikt władze vs obywatel. Nie martwcie się: ci na górze w chameryce i Chinach się dogadają, przedstawienie tworzą przecież razem. Ci zza Atlantyku produkują w Chinach wyroby na rosyjskim gazie, ropie i surowcach i sprzedają na świecie jako swoje. Ojej jakie to Chiny be.
  ..
  Proszę przeczytać: “Rael – przesłanie od przybyszów z kosmosu”. Tak ponoć ma być na ziemi. Geniokracja, brak granic i własności prywatnej.

 6. pikpok 26.10.2022 20:21

  @ Dgruzin
  Raczej ,,Wielki Reset” K. Schwaba. “Globaliści-kabaliści” Rothschild i spółka? https://wolnemedia.net/wedlug-planow-ue-wlasnosc-prywatna-zniknie/#comment-284005
  Zachłanność pasożytów nie zna granic.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.