Anarchia w USA. Co tam się naprawdę dzieje? Rasizm czy ideologia?

Opublikowano: 11.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 981

Anarchia w USA dla wielu z tych oburzonych śmiercią Floyda, tak naprawdę jednym prawdziwym powodem robienia protestu jest kradzież, rozbijanie witryn sklepowych i kradzenie wszystkiego czego się da. W tej sytuacji jest zrozumiałe że policja stanowi dla nich przeszkodę do wolnego i nieskrępowanego złodziejstwa i rozboju. Aby uzyskać swój cel chwytają się każdej możliwej sposobności aby tę przeszkodę usunąć. Jest jeszcze inna grupa która wykorzystuje tę niechcianą śmierć Floyda, jest nią skrajna lewica kierowana przez systemy globalistyczne. Wysyłając swoje bojówki w imię oburzenia rasistowskim morderstwem chce doprowadzić do jak największego chaosu, ruiny wszystkiego i wprowadzić anarchię. To ma być ten nowy wspaniały świat?


TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.