Amy Winehouse wystąpi jako hologram

Opublikowano: 13.10.2018 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1997

Przedwczesna śmierć wokalistki nie przeszkodzi jej w koncertowaniu. Hologram Amy Winehouse rusza w światowe tournee.

Amy Winehouse to kolejna po Tupacu czy Michaelu Jacksonie artystka, która będzie koncertować jako hologram. Podczas światowej trasy, która zostanie zorganizowana we współpracy z firmą Base Hologram, zmarła wokalistka będzie występować w towarzystwie muzyków grających na żywo. Jej wokale mają zostać cyfrowo zremasterowane specjalnie na tę okazję.

“To marzenie każdego z nas – komentuje kontrowersyjny ojciec Amy Winehouse, który był wielokrotnie oskarżany przez fanów o żerowanie na śmierci córki. – Możliwość zobaczenia jej występu po raz kolejny, to coś, czego nie potrafię wyrazić słowami. Muzyka naszej córki wpłynęła na życie milionów ludzi. To wspaniałe, że dzięki innowacjom jej dziedzictwo nie zostanie zapomniane” – dodaje Mitch Winehouse.

Trasa została ogłoszona podczas corocznej gali Fundacji Amy Winehouse, która zajmuje się wspieraniem osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków.

Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.