Algorytmy dyskryminują kobiety

Opublikowano: 14.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1067

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne – od prostych apek na po wyrafinowane systemy oparte na AI – nadal często patrzą na kobiety oczami mężczyzn. Jak przełamać błędne koło stereotypowego myślenia? O tym w rozmowie Katarzyny Szymielewicz z Olgą Kozierowską – prezeską fundacji „Sukces Pisany Szminką”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 14.03.2023 20:32

    Ojojoj! jaka ,,żałość,, mało wam przywilejów w sądach i gospodarce? No tak ,,apetyt rośnie w miarę jedzenia,,… Ze Szwecji chłopy uciekają na potęgę bo tam już nie mają praktycznie żadnych praw…A wam się marzy to samo u nas…Tylko nie zdziwcie się jak w razie wojny zostaniecie ,,olane,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.