Akademia Sztuk Nie-Pięknych

Opublikowano: 30.05.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1732

14 maja w ramach Nocy Muzeów, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zaprezentowała pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach XVIII edycji Nocy Muzeów kontrowersyjne „dzieła sztuki”.

Na oficjalnej stronie Akademii można obejrzeć fotorelację z wystawy przy ulicy Krakowskie Przedmieście 5, gdzie ogólnikowo przedstawiono to co faktycznie zostało przedstawione, z pominięciem istotnych elementów wystawy. A mianowicie oficjalna fotorelacja z tego wydarzenia pomija szokujący perwersyjny akt, który przez twórców i organizatorów został określony mianem „dance perverse”, a który był po prostu zwyczajnym aktem diabolicznego ekshibicjonizmu.

W ramach Warszawskiej Nocy Muzeów pokazano także obsceniczne i odrażające filmy (nakłuwanie ciała, obieranie skóry, akt topienia się kobiety).

Środowiska postępowej lewicy pod patronatem Unii Europejskiej dokonują obecnie jawnego ataku na polskie uczelnie, kontynuując promocję środowisk LGBT+ (głośna obecnie sprawa forsowania polityki równościowej i antydyskryminacyjnej na Uczelni im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) – o procesie zawłaszczania uczelni i początkach totalitaryzmu naukowego w Polsce odwołuję do wywiadu jakiego dla Radia Poznań udzielił profesor Tadeusz Żuchowski z Instytutu Historii Sztuki UAM.

Powyżej prezentujemy wystawę widzianą okiem naszych reporterów. Nie będziemy komentować ani samego aktu, ani tego czy miejsce w którym się on odbył jest miejscem do tego odpowiednim, zważywszy na ponad stuletnią tradycję Akademii.

Najważniejszym obecnie wyborem przed którym stają w obecnym czasie młodzi ludzie jest wybór przyszłej uczelni, rekrutacja trwa. Warto się zatem poważnie zastanowić nad wyborem tej właściwej drogi dla swoich dzieci.

Władzom uczelni gratulujemy natomiast „wyczucia i dobrego smaku” a rodziców ostrzegamy…

Autorstwo: Niezależny obserwator
Na podstawie: ASP.waw.pl, RadioPoznan.fm
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rzbogdan 30.05.2022 20:43

    Niektórzy naprawdę potrzebują wiele by konar odpalił. Można wmawiać zwykłym szarakom ze to sztuka ale oni intak czują że coś jest nie tak.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.