Aborygeni z dzikiego plemienia zabili turystę z USA

Opublikowano: 22.11.2018 | Kategorie: Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3818

Przedstawiciele plemienia zamieszkującego wyspę Sentinel Północny (jedna z wysp archipelagu Andamanów w Zatoce Bengalskiej – przypis WM), którzy nie kontaktowali się ze światem zewnętrznym, zabili turystę ze Stanów Zjednoczonych, donosi stacja telewizyjna NDTV, powołując się na policję.

Siedmiu rybaków, którzy dostarczyli na wyspę amerykańskiego turystę Johna Allena Chau, zostało zatrzymanych. Rybacy zeznali, że widzieli członków plemienia atakujących Amerykanina łukiem i strzałami, a następnie częściowo zakopali go w piasku na plaży. Władze wyspiarskich terytoriów Indii wysłały helikoptery na poszukiwanie ciała Amerykanina, jednak nie mogą wylądować na wyspie, ponieważ jej mieszkańcy są wrogo nastawieni do wszelkich prób zbliżenia się do nich.

Według gazety “India Today”, która powołuje się na lokalne media, Amerykanin był misjonarzem. Gazeta Andaman Sheekha pisze, że Amerykanin „w przeszłości pięć razy odwiedził Wyspy Andamańskie i Nikobarskie i bardzo chciał spotkać się z sentinelskimi plemionami, aby głosić chrześcijaństwo”.

Według danych z 2011 roku liczebność plemion zamieszkujących wyspę Sentinel Północny wynosiła 40 osób. Jak zaznacza stacja telewizyjna, są oni znani z unikania kontaktu ze światem zewnętrznym.

Zdjęcie: Igor Mikhalev (Sputnik)
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. KubaD. 22.11.2018 16:44

  Gdybyśmy to zrobili w 966r. to teraz bylibyśmy gdzie indziej…

 2. polach 22.11.2018 17:42

  Ubiliśmy wielu “głosicieli” ale nic to nie dało:( stąd wielu Lachów dziś jest ogłupiona do granic absurdów.

 3. Radek 22.11.2018 19:28

  Niedobitki wolnych ludzi się bronią.

 4. Hassasin 23.11.2018 07:24

  Może im demokrację trzeba zrobić lotniskowcem :p ? Zuchy !

 5. Kain 23.11.2018 09:48

  Jak widać nie uratował go Najwyższy.Masakra ludzie są tacy głupi….

 6. MvS 23.11.2018 10:16

  Głupi ? To był prawdziwy misjonarz ! Bez względu na znane ryzyko pojechał głosić Ewangelię. Nie prochem i mieczem albo przekupstwem, tylko słowem. Szkoda, że cały kościół nie ma takiego podejścia. Nie udało się, bywa. Nie można natomiast powiedzieć, że chłop cohones nie miał.

 7. Cosmo 24.11.2018 09:35

  Kolejny męczennik. Postawią tam kiedyś kościół pod wezwaniem Johna Allena Chau. Oczywiście jeśli Kościół jako wspólnota jeszcze będzie istnieć.

 8. Tallis Keeton 27.05.2019 19:57

  ostatni wolni ludzie się bronią i słusznie, a gościowi postawić pomnik… imienia nagrody Darwina 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.