Aborygeni z dzikiego plemienia zabili turystę z USA

Opublikowano: 22.11.2018 | Kategorie: Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 260

Przedstawiciele plemienia zamieszkującego wyspę Sentinel Północny (jedna z wysp archipelagu Andamanów w Zatoce Bengalskiej – przypis WM), którzy nie kontaktowali się ze światem zewnętrznym, zabili turystę ze Stanów Zjednoczonych, donosi stacja telewizyjna NDTV, powołując się na policję.

Siedmiu rybaków, którzy dostarczyli na wyspę amerykańskiego turystę Johna Allena Chau, zostało zatrzymanych. Rybacy zeznali, że widzieli członków plemienia atakujących Amerykanina łukiem i strzałami, a następnie częściowo zakopali go w piasku na plaży. Władze wyspiarskich terytoriów Indii wysłały helikoptery na poszukiwanie ciała Amerykanina, jednak nie mogą wylądować na wyspie, ponieważ jej mieszkańcy są wrogo nastawieni do wszelkich prób zbliżenia się do nich.

Według gazety “India Today”, która powołuje się na lokalne media, Amerykanin był misjonarzem. Gazeta Andaman Sheekha pisze, że Amerykanin „w przeszłości pięć razy odwiedził Wyspy Andamańskie i Nikobarskie i bardzo chciał spotkać się z sentinelskimi plemionami, aby głosić chrześcijaństwo”.

Według danych z 2011 roku liczebność plemion zamieszkujących wyspę Sentinel Północny wynosiła 40 osób. Jak zaznacza stacja telewizyjna, są oni znani z unikania kontaktu ze światem zewnętrznym.

Zdjęcie: Igor Mikhalev (Sputnik)
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
KubaD.
Użytkownik
KubaD.

Gdybyśmy to zrobili w 966r. to teraz bylibyśmy gdzie indziej…

polach
Użytkownik
polach

Ubiliśmy wielu “głosicieli” ale nic to nie dało:( stąd wielu Lachów dziś jest ogłupiona do granic absurdów.

Radek
Użytkownik
Radek

Niedobitki wolnych ludzi się bronią.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Może im demokrację trzeba zrobić lotniskowcem :p ? Zuchy !

Kain
Użytkownik
Kain

Jak widać nie uratował go Najwyższy.Masakra ludzie są tacy głupi….

MvS
Użytkownik
MvS

Głupi ? To był prawdziwy misjonarz ! Bez względu na znane ryzyko pojechał głosić Ewangelię. Nie prochem i mieczem albo przekupstwem, tylko słowem. Szkoda, że cały kościół nie ma takiego podejścia. Nie udało się, bywa. Nie można natomiast powiedzieć, że chłop cohones nie miał.

Cosmo
Użytkownik

Kolejny męczennik. Postawią tam kiedyś kościół pod wezwaniem Johna Allena Chau. Oczywiście jeśli Kościół jako wspólnota jeszcze będzie istnieć.

Tallis Keeton
Użytkownik
Tallis Keeton

ostatni wolni ludzie się bronią i słusznie, a gościowi postawić pomnik… imienia nagrody Darwina :D