800 000 000 osób przymiera głodem

Opublikowano: 18.10.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1265

Ks. dr Andrzej Paś ze Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie mówi o problemie głodu na świecie. Wskazuje, że winę za rozległe występowanie tego problemu na świecie odpowiada niedbałość wielu państw o bezpieczeństwo żywieniowe, oraz mnogość klęsk żywiołowych. Duchowny mówi o działaniach stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” w Libanie i Syrii. Zaprasza do uczestnictwa w akcji wsparcia głodujących dzieci w Republice Środkowoafrykańskiej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.