74% Kanadyjczyków popiera „paszporty szczepienne”

Opublikowano: 07.05.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1328

Z nowego badania opinii publicznej przeprowadzonego przez Nanos Research wynika, że 74 proc. Kanadyjczyków „popiera” lub ”raczej popiera” obowiązek posiadania dowodu szczepienia przez osoby, które chcą podróżować po Kanadzie lub uczestniczyć w dużych zgromadzeniach takich koncerty czy wydarzenia sportowe. Z drugiej strony 24 proc. jest „przeciwnych” lub „raczej przeciwnych”, a 2 proc. nie ma zdania.

Ankieta została przeprowadzona w czasie, gdy rząd federalny rozważa możliwość przywrócenia podróży międzynarodowych. Rozmowy na ten temat w ramach grupy G7 odbyły się w środę. Grupa zdecydowała, że konieczne będzie sformułowanie jednolitego zestawu zasad, na których będzie dalej budowany cały proces otwierania możliwości podróżowania. Podstawą jest skoordynowane podejście do testowania i uznawania szczepień podróżnych.

Administracja prezydenta Bidena sugerowała, że rząd nie będzie wymagał certyfikatów szczepień od Amerykanów ani nie będzie prowadził bazy danych osób zaszczepionych, ale prywatni przedsiębiorcy powinni rozważyć tę kwestię we własnym zakresie.

Izrael wprowadził już „zielony paszport” dla zaszczepionych. Norwegia zapowiedziała wdrożenie certyfikatów szczepień w czerwcu, a Unia Europejska planuje to na lato.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. MakSym 07.05.2021 22:00

  Różne badania pokazują, że minimum 2/3 tzw. ludzi funkcjonuje na poziomie biorobota – tępi, posłuszni, przestraszeni, bezmyślni i funkcjonujący tylko w sposób zwierzęcy.
  Moim zdaniem, faktycznie ten procent jest nawet wyższy i sięga ponad 90%.
  Długa nauka przed nimi.

 2. woma123 08.05.2021 00:51

  HI

  Nauka nic nie da. Oni pozostaną na zawsze d…lami, i będą wybierali spośród siebie innych d…li do władzy. Nie jestem jakimś pasjonatem Janusza Korwin-Mike, ale w tej kwestii (o czym od lat pisze) zgadzam się z nim w 100%. Bezrefleksyjna tłuszcza która potrzebuje jedynie po robocie pójść na siłownie, potem wypić piwko z kolegami i na koniec ze…nąc jakąś d…pę (lub odwrotnie, “zjeść ciacho”). Przepraszam za ten wulgaryzm, ale tak to w moich oczach 60-cio latka (kochającego życie, wolność i kobiety) wygląd. Obserwuję, słucham analizuję i nie widzę dla Was już żadnej innej przyszłości! Cieszę się tylko, że mnie ona była dana przez jakichś 20 lat.

  DuDuS

 3. beth 09.05.2021 14:13

  W mojej ocenie należy do tego typu wieści podchodzić z wielką rezerwą.
  Jak obrazuje poniższy materiał dzieją się w tym kraju sytuacje z nie tak dawno przeżywanej historii tubylcom z krainy nadwiślańskiej.

  https://rumble.com/vgqf87-z-ostatniej-chwili-pastor-artur-pawowski-zosta-aresztowany..html

  https://rumble.com/vgqhu1-breaking-calgary-pastor-artur-pawlowski-arrested-moments-after-church-today.html

 4. beth 09.05.2021 14:24

  W mojej ocenie o tym co dzieje się na całym świecie, w tym także w Kanadzie dostępne są bieżące informacje na kanale n/rodaka Andrzeja Choińskiego. link poniżej;

  https://rumble.com/user/AndyChoinski

 5. beth 09.05.2021 14:43

  W mojej ocenie prawdziwy oraz sytuacji na całym świecie w tym także o tym co dzieje się w Kandzie obrazuje Andrzej Choiński. Unika on jak i inne osoby uczestniczące w tej akcji wszechobecnej masowej cenzury..
  Wszelkie rzetelne z całego świata dane publikuje na kanale, który jak dotąd nie podlega inwigilacji;

  https://rumble.com/user/AndyChoinski

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.