Awake

Opublikowano: 20.02.2019 | Kategorie: Muzyka

Awake

Liczba wyświetleń: 1032

Napisałem “Awake” (“Przebudźcie się”), myśląc o czasie w moim życiu, kiedy byłem zdezorientowany i nie wiedziałem, którą drogę wybrać. To piosenka z pozytywną wiadomością. Zdobyte dotąd doświadczenia życiowe i twórcze nauczyły mnie, że aby odnieść sukces, musimy być stale zmotywowani i robić wszystko, co w naszej mocy, aby osiągnąć nasze cele” – powiedział Peter Pop.

Kolejny singiel Pete’a Popa – “Awake” to 14. piosenka wydana w ramach wielkiego maratonu muzycznego, który został zainaugurowany 1 maja 2015. To kompozycja z zupełnie nowym, świeżym i ożywczym brzmieniem, dotąd nie spotykanym na rumuńskim rynku muzycznym.

Firma fonograficzna HaHaHa Production celebrowała w sposób szczególny Maj Anno Domini 2015 wspólnie z muzyką i pasją przejawianą do niej. Przez sporą część miesiąca na oficjalnym kanale studia muzycznego zostało ujawnionych 31 piosenek w 31 dni. Jak nietrudno się domyślić średnio na każdy dzień maja 2015 przypadła jedna premiera. W przedsięwzięcie zaangażowano aż 16 artystów, znajdujących się w portfolio wytwórni płytowych. Na początku czerwca ukazały się dwie płyty CD, a owa składanka została okraszona tytułem prowadzonej w całym poprzednim miesiącu akcji #maimusic (innymi słowy to maj rumuńskiej piosenki tworzonej z sercem, zaangażowaniem, uczuciem i ogromną pasją).

Autorstwo: MrVerturmw MrVerturmw
Źródło: MuzserKarpatMelodieRumunii.blogspot.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.