Żydzi wcale nie są narodem wybranym!

Opublikowano: 30.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1218

W „Starym testamencie” nie ma ani słowa, by Żydzi zostali narodem wybranym przez Boga. Bycie antyżydem nie czyni z człowieka antysemity. Autor wideo rozprawia się z powszechnymi stereotypami.

Źródło: Rumble.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 30.05.2024 12:00

    Bardzo dobra publikacja, tylko taka niezupelna, ale rozumiem, w tak krotkim nagraniu nieda sie wiele zmiescic.
    Najwiecej Zydow sefaradyjskich, czyli tych prawdziwych zydow mieszka w Iranie.
    Poprzedni prezydent Iranu Achmadzijew byl zydem, jego rodzice gdy mial 8 lat przeszli na islam. I dlatego rozumien dlaczego Izrael stara sie za wszelka cene zniszczyc Iran.
    Kiedys bardzo duzo zydow sefaradyjskich mieszkalo w Afryce polnocnej. wkrotce po II wojne swiatowej zydzi aszkenazyjscy z USA zafundowali zydom w polnocnej Afryce cudowna szczepionke. Szczepienia przeprowadzono w szkolach rabinackich. Rodzice dzieci zydow aszkenazyjskich dostali ostrzezenie by nie wysylac dzieci w dniu szczepienia do szkoly. Zaszczepiono okolo 100 tys. dzieci. Okolo 60 tys. zmarlo do 3 lat, okolo 30 tys. zostalo inwalidami do konca zycia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.