Żydzi „leczą” Francuzów z „antysemityzmu”

Opublikowano: 23.12.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 961

Francuska organizacja żydowska rozpoczęła akcję leczenia Francuzów z „antysemityzmu” organizując sprzedaż „leku na antysemityzm”, z którego zyski mają być przeznaczone właśnie na zwalczanie owego „antysemityzmu”. Grupa rozpoczęła dystrybucję „leku” pod nazwą Antisemitox.

Opakowanie przypominające pudełko prawdziwych lekarstw zawiera trzy cukierki oraz ulotkę, którą przypomina Francuzom, że obowiązuje ich zakaz krytyki wobec środowiska żydowskiego lub Izraela i jego poczynań względem okupowanej Palestyny. Zakaz zapisany we francuskim kodeksie karnym, który, oprócz ryzyka otrzymania łatki „antysemity”, może także sprowadzić na nich konsekwencje karne. Organizacja Żydowskich Europejczyków, bo tak nazywa się grupa stojąca za akcją, wyprodukowała dziesięć tysięcy takich pudełek, które sprzedawane są po pięć euro. Dochód z nich zasili konta organizacji, które zostaną przeznaczone na „walkę z antysemityzmem”.

Jak mówią organizatorzy akcji, zawarte w pudełku cukierki miodowe mają „natychmiast złagodzić antysemickie wypowiedzi i zachowania”. Szef organizacji, Jean-Claude Zaret, mówi o wykorzystaniu humorystycznego happeningu do zwalczania „antysemityzmu”. Ciężko określić rodzaj „humoru” w przypominaniu obywatelom, że pewna grupa i jej poczynania objęte są zakazem krytyki pod karą ograniczenia lub pozbawienia wolności a państwo, które określane jest mianem „żydowskiego” dokonuje od dekad zbrodni na cywilach i prowadzi kilkudziesięcioletnią okupację, którą dziś rozszerza się poprzez wypędzenia i budowę nielegalnych osiedli żydowskich.

Należy podkreślić, że zrównania antysyjonizmu z tzw. „antysemityzmem” domagał się Elie Wiesel i inni czołowi działacze syjonistyczni (w Polsce apelował o to Władysław Bartoszewski). Ma to na celu skuteczne zamknięcie ust krytykom poczynań Izraela względem Palestyńczyków. Zarzut „antysemityzmu” pojawia się zawsze tam, gdzie w ogniu krytyki znajdują się zbrodnicze działania Izraela. Europejskie organizacje żydowskie są lojalne względem izraelskiego reżimu i także często korzystają ze sprawdzonej metody przypinania łatki „antysemitów” krytykom zbrodni wojennych, których dopuszcza się izraelska armia.

Jednym z organizatorów akcji jest Frank Tapiro, doradca byłego prezydenta Nicholasa Sarkozyego. Akcja ta ma być rezultatem „nasilenia się nastrojów antysemickich” we francuskim społeczeństwie. W tym miejscu należy dodać, że raporty takie, pochodzące od żydowskich organizacji „zawodowo” zajmujących się „zwalczaniem antysemityzmu”, pojawiają się regularnie, są publikowane w mediach i mają na celu utrzymanie świadomości „rosnącego zagrożenia”, które trzeba zwalczać różnymi środkami. Organizacje tego typu dysponują milionowymi budżetami i dla nich brak, lub niewielka liczba „incydentów antysemickich” oznaczałaby oznaczałaby brak podstaw do istnienia i działania.

Na podstawie: rt.com
Źródło: Autonom


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. jeszcze 23.12.2014 11:45

  Może w odpowiedzi Francuzi powinni sprzedawać cukierki na “odżydzenie”.

 2. kozik 23.12.2014 17:53

  Jeśli rzeczywiście genetycznych potomków plemion Izraela jest w Izraelu ułamek procenta, to wyobrażam sobie, że np. Brytyjczycy mogą zająć Wielkopolskę, przerzucając tu Walijczyków, bo…Walijski ma sporo słów z języków starosłowiańskich.

  Izrael czerpie z dokonań Hitlera pełnymi garściami! Widać to doskonale na przykładzie dokonań wobec Palestyny.

 3. MB 24.12.2014 02:51

  Żydzi wywodzący się z chazarskich Turków przeprowadzają w Izraelu najbardziej radykalny antysemityzm, eksterminując prawdziwie semickich Palestyńczyków, a krytyka tego jest nazywana antysemityzmem… Inna sprawa, że praktyki takie są typowe dla plemienia mojżeszowego od prawie samego początku, właściwie od powstania talmudu. Jestem przeciwny wszelkim rasizmom, choćby z tego powodu że człowiek sam sobie rasy nie wybiera. Ale religie i ideologie to już zupełnie co innego – syjonizm powinien być zwalczany na równi z nazizmem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.