Żydzi chcą indoktrynować muzułmanów w Niemczech

Opublikowano: 07.11.2018 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Największa niemiecka organizacja żydowska domaga się wprowadzenia specjalnych zajęć integracyjnych, a ich celem ma być edukacja rosnącej populacji muzułmańskiej w tym kraju. Żydzi uważają, iż dzięki temu możliwe będzie zapobieganie „antysemityzmowi”, który ma rozprzestrzeniać się poprzez imigrację z państw mających cechować się powszechną niechęcią do tej społeczności.

Abraham Lehrer z Centralnej Rady Żydów w Niemczech twierdzi, że „antysemityzm” rozpowszechniony wśród migrantów jest sporym problemem, który musi zostać rozwiązany, bo obcokrajowcy z państw muzułmańskich coraz częściej osiedlają się w tym kraju na stałe. Zdaniem żydowskiego lobbysty wielu z przyjeżdżających do Niemiec cudzoziemców było pod wpływem reżimów, w których zjawisko to ma państwowe poparcie, zaś samemu Izraelowi odmawia się prawa do istnienia.

Żydzi są zwłaszcza zaniepokojeni faktem, iż obecnie imigranci zajęci są głównie poszukiwaniem pracy oraz własnego miejsca zamieszkania, lecz jeśli ich sytuacja ustabilizuje się, wówczas będą mieli więcej czasu na wyrażanie swoich prawdziwych poglądów. Z tego powodu żydowska społeczność domaga się specjalnych zajęć integracyjnych dla muzułmanów, które miałyby dodatkowo zostać przystosowane do państw pochodzenia imigrantów.

Na podstawie: Welt.de, Rp.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wloczykij
Użytkownik
wloczykij

Żydzi już się boją, dziwne. Uczciwy człowiek nie ma powodów do obaw.