Żydowskie kłamstwo na temat pochodzenia nazistów

Opublikowano: 05.06.2021 | Kategorie: Historia, Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2796

W wielu artykułach możemy przeczytać, że Hitler miał wśród przodków Żydów i się tego wstydził.

Jakub Lejkin – warszawski adwokat żydowskiego pochodzenia. Pełnił czołową rolę w deportacjach tamtejszych Żydów do obozów zagłady i znany był ze szczególnej brutalności

Jak możemy dowiedzieć się w sieci, pobrano próbkę od jego żyjących krewnych, która wykazała, że w ich DNA jest JEDEN chromosom, który jest taki sam jak charakterystyczny dla ludów berberyjskich chromosom E1B1B1, a także dla Żydów aszkenazyjskich, z których DNA od 7 do 30 procent zawiera tą mutację. Na tej podstawie wyciągnięto wniosek, że Hitler miał pochodzenie żydowskie.

Jest to oczywista bzdura! Po pierwsze, jak można stwierdzić, że jeden chromosom podobny do jakiegoś tam odległego ludu mówi o pokrewieństwie, skoro chromosomów różniących różne ludy jest dużo więcej? Po drugie, jak można stwierdzić, że miał chromosom taki sam jak 7-30% Aszkenazyjczyków? Jest to czysta manipulacja, bo nie można nie wiedzieć w wyniku badań naukowych, czy było to 7 czy 30%!

Podobnie rzecz się ma z twierdzeniami, że Goebbels, który nakręcił film „Wieczny Żyd” porównując w nim Żydów do szczurów, którzy od wieków sieją ferment, zepsucie i korupcję w Europie, również jest Żydem. Oczywiście na poparcie tej tezy nie ma żadnych badań, podobnie jak na poparcie tez, że inni hitlerowcy również byli Żydami, ale w sieci można znaleźć mnóstwo artykułów w tym duchu.

Wniosek z tego jest taki, że to sami Żydzi napisali te artykuły, aby czytelnik „DOWIEDZIAŁ SIĘ”, że źli naziści dręczyli biednych Żydów sami mając żydowskie korzenie, o których nic nie wiedzieli bądź się ich wstydzili.

Ktoś kto czyta tego typu brednie odnosi wrażenie, że naziści byli szaleńcami nie szanującymi własnych korzeni i że każdy z nas może mieć pochodzenie żydowskie (co jest absolutną nieprawdą), oraz że Żydzi to biedni udręczeni, normalni ludzie, niesprawiedliwie prześladowani. W rzeczywistości naziści byli 100% Niemcami, którzy mieli dość żydowskich manipulacji na całym świecie.

To jak rozprawili się z rzeczywistością jest osobnym tematem, w który nie będę wchodził w tym artykule. W każdym razie Żydzi pisząc te kłamstwa tak bardzo się zapętlili, że rozpętali przez to jeszcze większą nienawiść wśród co poniektórych do nich samych, co prawda opartą o błędne wnioski, ale jednak.

Jak widać każdy kij ma dwa końce. Podsumowując – sprawdzajmy szokujące doniesienia historyczne dwa razy w oparciu o logikę i wyobraźnię a wtedy przekonamy się o skali kłamstwa w jakim żyjemy.

Autorstwo: 5G
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Maria233 20.06.2021 12:09

    może się pan mylić

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.