Żydowscy szowiniści zaatakowali polskich turystów

Opublikowano: 04.02.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 388

Histeria rozpętana przez izraelskich polityków i tamtejsze media zaczęła już zbierać pierwsze owoce. Polscy turyści zostali bowiem zaatakowani na jednej z izraelskich plaż, a żydowski szowinista miał najpierw kierować pod ich adresem obelgi, aby następnie przejść płynnie do rzucania w nich kamieniami. Ponadto jedna z polskich turystek miała być nagabywana przez Żyda, który sugerował, iż Polacy brali udział w budowie niemieckich obozów zagłady.

Relacja polskich turystów z pobytu w Izraelu dotyczy ubiegłej niedzieli. W jej trakcie mieli oni przebywać między innymi na plaży w miejscowości Ejlat, gdzie mieli zostać zaczepieni przez jednego z Izraelczyków. Początkowo Żyd miał oferować wycieczkę z przewodnikiem po Jerozolimie, ale gdy dowiedział się o pochodzeniu rozmówców zaczął używać w ich kierunku angielskich wulgaryzmów, po czym przeszedł do siłowej agresji w postaci rzucania kamieniami w naszych rodaków oraz wołał, iż „dobry Polak to martwy Polak”.

Polacy podkreślają, że poza nimi na plaży znajdowało się jeszcze kilkanaście innych osób, lecz ksenofobiczny atak nie spotkał się z ich żadną reakcją, zaś polscy turyści nie zdecydowani się na zawiadomienie izraelskiej policji.

Nie była to jedyna „przygoda” Polaków, ponieważ jeszcze tego samego dnia podczas podróży autobusem zostali oni zaczepieni przez innego Żyda. Miał on przekonywać polską turystkę, że Polacy brali udział w budowie niemieckich obozów zagłady w trakcie II wojny światowej, a także pytał ją o jej stanowisko wobec nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

Na podstawie: WP.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Ile bym dał, żeby kamienie teafiły w moich szwagrów, którzy właśnie tam ruszają. Nie żebym ich nie lubił ale byłaby to dla nich lekcja, stosunków polsko-żydowskich. Jak na ironię od paru tygodni w kablówce pojawia się masowo reklama pięknej żydóweczki (zapewne tajnej informatorki Mossadu), która ciąga za sobą prawdopodobnie białego młodego turystę z Europy aby (tego już nie pokazali) dokonał żywota w jakimś ciemnym zaułku Jerozolimy. Każdemu gojowi należy się taki los albowiem, nie o wszystkim można mówić w reklamie. Za to co napiszę żydzi nazwaliby mnie antysemitą, bo zawsze antysemitą jest ten kogo uznają za takiego Żydzi ale muszę to napisać. Syjoniści żywią ogromną niechęć wręcz nienawiść wobec kultury śródziemnomorskiej. Nikt od nich oczywiście oficjalnie tego nie potwierdzi ale nie ma żadnego faktu (oprócz żydowskich deklamacji) który by temu twierdzeniu skutecznie przeczył.