Żydowscy ekstremiści drwili ze spalenia dziecka

Opublikowano: 22.06.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 694

Grupa żydowskich ekstremistów zjawiła się dwa dni temu pod sądem niedaleko Tel Awiwu, gdzie toczy się proces osób oskarżanych o zaatakowanie i podpalenie domu zajmowanego przez Palestyńczyków. W wyniku ich działań żywcem spłonęło półtoraroczne dziecko, stąd też izraelscy radykałowie drwili z jego rodziny, wykrzykując do niej między innymi hasła o dziecku znajdującym się na grillu, co nie spotkało się z reakcją izraelskich policjantów.

Proces dwóch osób oskarżonych w tej sprawie toczy się przed sądem w Lod koło Tel Awiwu, a dotyczy ona ataku terrorystycznego na palestyński dom. Doszło do niego w 2015 roku w miejscowości Duma niedaleko Ramallah, gdzie grupa ekstremistów zaatakowała i podpaliła wspomniany obiekt, w wyniku czego żywcem spłonął półtoraroczny chłopiec. Ponadto wielomiesięcznemu leczeniu musiało zostać poddane pięcioletnie dziecko, ciężko poparzone w wyniku działań izraelskich radykałów.

Rozprawa w tej sprawie miała miejsce przedwczoraj, zaś przed sądem pojawiła się grupa radykalnych syjonistów, wspierających dwójkę Żydów oskarżanych o dokonanie ataku na palestyński dom. W trakcie swojej demonstracji wznosili oni hasła pochwalające spalenie półtorarocznego chłopca, a gdy przechodziła obok nich jego rodzina, manifestanci zaczęli z niej drwić i wykrzykiwać hasła o dziecku usmażonym na grillu. Zgromadzona pod sądem policja nie reagowała na podobne działania.

Ojciec chłopca powiedział dziennikowi „The Times of Israel”, iż miejsce podobnych osób jest w zoo, a także przypomniał, że Palestyńczycy wznosząc podobne hasła zostaliby surowo ukarani przez izraelski wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo oskarżył on izraelskich funkcjonariuszy o danie ochrony żydowskim ekstremistom demonstrującym pod sądem.

Na podstawie: TimesOfIsrael.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Abomingo 22.06.2018 13:14

    …coś mi mówi , że ż&%$#ki doczekają tego , co nie dokonało się 70-lat temu ……buta kroczy przed zagładą …….

  2. gajowy 22.06.2018 16:24

    O ich skrajnym rasiźmie można się przekonać czytając choćby komentarze na stronie Debka. Włosy dęba stają!

  3. emigrant001 23.06.2018 01:03

    @Abomingo oby wkrótce

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.