Żydowscy ekstremiści drwili ze spalenia dziecka

Opublikowano: 22.06.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Grupa żydowskich ekstremistów zjawiła się dwa dni temu pod sądem niedaleko Tel Awiwu, gdzie toczy się proces osób oskarżanych o zaatakowanie i podpalenie domu zajmowanego przez Palestyńczyków. W wyniku ich działań żywcem spłonęło półtoraroczne dziecko, stąd też izraelscy radykałowie drwili z jego rodziny, wykrzykując do niej między innymi hasła o dziecku znajdującym się na grillu, co nie spotkało się z reakcją izraelskich policjantów.

Proces dwóch osób oskarżonych w tej sprawie toczy się przed sądem w Lod koło Tel Awiwu, a dotyczy ona ataku terrorystycznego na palestyński dom. Doszło do niego w 2015 roku w miejscowości Duma niedaleko Ramallah, gdzie grupa ekstremistów zaatakowała i podpaliła wspomniany obiekt, w wyniku czego żywcem spłonął półtoraroczny chłopiec. Ponadto wielomiesięcznemu leczeniu musiało zostać poddane pięcioletnie dziecko, ciężko poparzone w wyniku działań izraelskich radykałów.

Rozprawa w tej sprawie miała miejsce przedwczoraj, zaś przed sądem pojawiła się grupa radykalnych syjonistów, wspierających dwójkę Żydów oskarżanych o dokonanie ataku na palestyński dom. W trakcie swojej demonstracji wznosili oni hasła pochwalające spalenie półtorarocznego chłopca, a gdy przechodziła obok nich jego rodzina, manifestanci zaczęli z niej drwić i wykrzykiwać hasła o dziecku usmażonym na grillu. Zgromadzona pod sądem policja nie reagowała na podobne działania.

Ojciec chłopca powiedział dziennikowi „The Times of Israel”, iż miejsce podobnych osób jest w zoo, a także przypomniał, że Palestyńczycy wznosząc podobne hasła zostaliby surowo ukarani przez izraelski wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo oskarżył on izraelskich funkcjonariuszy o danie ochrony żydowskim ekstremistom demonstrującym pod sądem.

Na podstawie: TimesOfIsrael.com
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Abomingo
Użytkownik
Abomingo

…coś mi mówi , że ż&%$#ki doczekają tego , co nie dokonało się 70-lat temu ……buta kroczy przed zagładą …….

gajowy
Użytkownik
gajowy

O ich skrajnym rasiźmie można się przekonać czytając choćby komentarze na stronie Debka. Włosy dęba stają!

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@Abomingo oby wkrótce