Żydokomuna jest czarną kartą historii Polski

Opublikowano: 09.03.2020 | Kategorie: Historia, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1135

„Milicja Żydowska we wrześniu 1939 roku w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.” – czytamy w serwisie: Justice4Poland.

Amerykanie twierdzą, że po drugiej wojnie światowej Żydzi przejęli władzę w Polsce. Aż 70% funkcjonariuszy w PZPR było pochodzenia żydowskiego. Umiejscowili się oni w każdej strukturze państwa polskiego. Najważniejsze funkcje w bezpiece obejmują towarzysze żydowscy. 50% funkcjonariuszy bezpieki na stanowiskach kierowniczych było Żydami. Co to oznacza? Po 1945 roku żydowscy funkcjonariusze mordowali żołnierzy niezłomnych (czyli wyklętych).

Bardzo źle przeprowadzone powstanie warszawskie, w którym młodzi ludzie walczyli z siekierami, z pustymi rękami przeciwko czołgom niemieckim, spowodowało likwidacje podziemnego wojska polskiego. Kiedy wkroczył na ziemie polskie Stalin wraz z Armią Czerwoną, wykorzystali niemieckie obozy koncentracyjne do mordowania resztek niezłomnych. Pomagała im w tym bezpieka, w której połowa funkcjonariuszy na wysokich stanowiskach, obstawiona była Żydami. Nie jest to zmyślony obraz Polski.

Tak samo rządy Żydów w Polsce rozpoznawał wywiad amerykański: „Rządzące elity żydowskie zdominowały polską partię komunistyczną PZPR i biuro polityczne, z którego wychodzą wszystkie podejmowane decyzje”. Amerykanie twierdzą, że Żydzi opanowali i zdominowali organ decyzyjny, jakim było biuro polityczne. Dzięki temu wszystkie decyzje PZPR były zatwierdzane przez komunistycznych Żydów.

W tym okresie wymordowano tysiące Polaków. Kto za to odpowiada? Amerykanie twierdzą, że Żydzi, ponieważ to oni podejmowali wszystkie decyzje w Polsce. Dlatego ten okres władzy nazywamy żydokomuną.

Dalej, w latach 1968-1970, nastąpił wyjazd z polski około trzynastu tysięcy osób pochodzenia żydowskiego, w tym około sześciu tysięcy żydowskich komunistów będących na stanowiskach partyjnych.

Około tysiąca z nich natychmiast powinno postawić się przed sądem za morderstwa na narodzie polskim. Dlatego też Polska coraz częściej powinna mówić o walce z antypolonizmem zamiast celebrować stwierdzenie antysemityzmu. Dość tych kłamstw. Historia jednoznacznie pokazuje, że Żydzi mordowali Polaków.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 4,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
emigrant001
Użytkownik
emigrant001

polska historia to czarna karta

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Potężne odszkodowania powinien wybulić naród żydowski narodowi polskiemu!!!