Żyd ocalały z Holocaustu broni Polski

Opublikowano: 23.03.2019 | Kategorie: Historia, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2105

Edward Mosberg człowiek, który przeżył zagładę II wojny światowej realizowaną przez Niemców, przypomniał całemu światu w czasie uroczystości ubiegłej niedzieli przy pomniku na Placu Bohaterów Getta w Krakowie, iż nie było czegoś takiego jak polskie obozy śmierci, ponieważ obozy było niemieckie, w związku z tym to Niemcy odpowiadają za holocaust oraz tragedię II wojny światowej. Edward Mosberg, człowiek, który ocalał z Zagłady już kolejny raz zabrał głos w tej sprawie, kilka lat wcześniej również stawał po stronie prawdy historycznej i przestrzegał przez próbą zakłamywania historii.

Poniżej jego podobne wystąpienie wygłoszone 11 miesięcy temu w Oświęcimiu.

„Moją żonę przechowała rodzina Królikowskich, wiedząc, że w tym samym domu było Gestapo. Oni narażali swoje życie! (…) Gdyby Niemcy nie głosowali wtedy za Hitlerem, to nie byłoby nazizmu, nie byłoby obozów niemieckich na terenie Polski. Te wszystkie obozy zagłady i koncentracyjne były niemieckie. Nie istniały polskie obozy” – Edward Mosberg.

Niemcy za wszelką cenę próbują zakłamywać historię tak, aby winą za okropności i barbarzyństwo II wojny światowej obarczyć Polskę z kolei Izrael coraz częściej łączy słowo holocaust z narodem Polskim. Te działania, które są de facto skoordynowane posłużą dwóm celom. Po pierwsze Polska z ofiary II wojny światowej stanie się katem, przez co roszczenia o odszkodowania od Niemiec będą już praktycznie niemożliwe do wyegzekwowania. Po drugie Żydzi będą domagać się spłaty urojonych roszczeń, podpierając się ustawą 447. Do takiej sytuacji nigdy dopuścić nie wolno.

W dalszej części przemówienia Pan Edward Mosberg przypomniał, że Polacy ratujący Żydów przed niemiecką hekatombą mordu, wykazali się aktem najwyższego heroizmu. Polak decydujący się na udzielnie pomocy żydowi często narażał całą swoją rodzinę na niemieckie represje. Edward Mosberg skomentował również wypowiedz szefa izraelskiego MSZ Israela Katza, który oskarżył Polaków o “wrodzony antysemityzm”.

“Wstyd i hańba! On powinien przyjść na kolanach i przeprosić naród polski” – powiedział Edward Mosberg.

Na zakończenie Edward Mosberg podziękował wszystkim zgromadzonym za obecność i nieustającą pamięć o prawdzie historii II wojny światowej oraz przestrodze, jaka płynie z tych dramatycznych czasów dla przyszłych pokoleń. Apelował również, aby ta pamięć nigdy nie została zaniedbana. „Nam nie wolno zapomnieć. Nam nie wolno wybaczyć, bo wybaczyć mogą tylko ci, którzy zostali zamordowani! Niech Pan Bóg błogosławi was wszystkich” – zakończył.

Na koniec chcemy również odnieść się do tak zwanych roszczeń żydowskich. Drodzy Czytelnicy nie mówi się o tym, co będzie, jeżeli Polska wypłaci owe miliardów dolarów roszczeń za bezspadkowe mienie polskich obywateli żydowskiego pochodzenia? Czy istnieje coś takiego jak horyzont zaspokojenia roszczeń żydowskich względem narodu polskiego? Sądzimy, iż czegoś takiego nie ma. Dlatego jeżeli rząd polski ugnie się przed bezprawnymi i bandyckimi roszczeniami Izraela, wówczas będzie to droga w jedną stronę bez możliwości odwrotu. Naród Polski stanie się niewolnikiem świata żydowskiego, a na to zgody być nie może.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Tallis Keeton
Użytkownik
Tallis Keeton

brawa dla tego pana :)