Życzenia

Opublikowano: 24.12.2022 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3368

Nie czujesz świąt? Obejrzyj ten krótki filmik!

Życzenia od Joli

Niech się w te Święta wszystkim przydarzy, co w dzień powszedni jedynie marzy.

Podziękowania za tytaniczną pracę i poświęcenie Maurycego, któremu zawdzięczamy szersze okno na świat.

Szacunek dla statecznej krytyki zacnych Czytelników łączę z przekonaniem, że możemy zawdzięczać im rosnącą liczbę nowych gości ceniących starania Wolnych Mediów w uzupełnianiu obrazu rzeczywistości.

Natura prognozuje na swój sposób przetrwanie lekkiej zimy, skoro przydomowy krzew pigwowy puścił liczne młode listki, a wtóruje mu wiciokrzew. Cieszmy się z dobrej nowiny.

Jola
Użytkowniczka-publicystka WM

Od administratora

Dziękuję za szczere życzenia.

Wszystkim, nie tylko czytelnikom naszego portalu, życzę Wesołych Świąt w rodzinnym lub przyjacielskim kręgu, udanych prezentów i Szczęśliwego Nowego Roku!

Oby w 2023 roku ludzkość uwolniła pokłady dobra i życzliwości dla bliźnich, niwecząc totalitarne plany złych, chciwych ludzi o potężnej władzy, zapobiegając wojnie, głodowi, biedzie i NWO, odzyskując skradzioną im dawną normalność.

Maurycy Hawranek
Administrator WM


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 26.12.2022 11:46

    wesołych świąt i zasłużonego odpoczynku:) przed sylwestrem:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.