Zwycięski koniec sprawy Maćka z Torunia

Opublikowano: 21.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1889

Ojciec Maćka z Torunia, który pokłócił się w szkole z ukraińskim kolegą o Stepana Banderę, informuje o ostatniej rozprawie dotyczącej ograniczenia praw rodzicielskich z art.109 kc. Sąd Rejonowy w Toruniu ostatecznie oddalił wszystkie zarzuty postawione im (rodzicom) i ich synowi przez Szkołę Podstawową nr 10 w Toruniu.

Decyzją sądu oddalono wszelkie zarzuty ze strony szkoły. Na podstawie materiału dowodowego sąd nie dostrzegł przesłanek i podstaw do ingerencji w sprawowaną władzę rodzicielską, którą uznał za wzorową.

Rodzice Maćka bardzo dziękują za pomoc i wsparcie dla ich syna wszystkim rodakom w kraju i zagranicą, którzy zaangażowali się w tę sprawę.

Autorstwo: Jacek Boki
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
j3w
Użytkownik
j3w

To teraz jaki proces przeciwko szkole z racji jakiejś szkody wyrządzonej rodzinie?

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ