Zwycięski koniec sprawy Maćka z Torunia

Opublikowano: 21.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2323

Ojciec Maćka z Torunia, który pokłócił się w szkole z ukraińskim kolegą o Stepana Banderę, informuje o ostatniej rozprawie dotyczącej ograniczenia praw rodzicielskich z art.109 kc. Sąd Rejonowy w Toruniu ostatecznie oddalił wszystkie zarzuty postawione im (rodzicom) i ich synowi przez Szkołę Podstawową nr 10 w Toruniu.

Decyzją sądu oddalono wszelkie zarzuty ze strony szkoły. Na podstawie materiału dowodowego sąd nie dostrzegł przesłanek i podstaw do ingerencji w sprawowaną władzę rodzicielską, którą uznał za wzorową.

Rodzice Maćka bardzo dziękują za pomoc i wsparcie dla ich syna wszystkim rodakom w kraju i zagranicą, którzy zaangażowali się w tę sprawę.

Autorstwo: Jacek Boki
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. j3w 21.11.2019 13:06

    To teraz jaki proces przeciwko szkole z racji jakiejś szkody wyrządzonej rodzinie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.