Zuckerberg wprowadza płatną subskrypcję

Opublikowano: 21.02.2023 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3108

Szef Meta Mark Zuckerberg poinformował, że zostanie wprowadzona weryfikacja kont. Taka usługa ma kosztować nawet 70 złotych miesięcznie.

Szef Meta Mark Zuckerberg wpadł na pomysł, by w ramach weryfikacji użytkownik otrzymywał niebieski znaczek przy profilu, a także możliwość sprawdzenia dowodem osobistym. Wszystko to ma służyć naszemu bezpieczeństwu, tak by nikt nie mógł przejąć nam konta lub się pod nas podszyć.

Nowa płatna subskrypcja ma się nazywać Meta Verified. Takie rozwiązanie już niedługo może ujrzeć światło dzienne. Płatna subskrypcja na platformie ma kosztować nawet 70 zł miesięcznie.

„Dzień dobry! Ogłaszamy nowy produkt: w tym tygodniu zaczynamy wprowadzać Meta Verified, subskrypcję, dzięki której możesz zweryfikować swoje konto za pomocą rządowego dokumentu tożsamości, otrzymać niebieską odznakę, dodatkową ochronę przed podszywaniem się pod ciebie i uzyskać bezpośredni dostęp do obsługi klienta. Ta nowa funkcja ma na celu zwiększenie wiarygodności i bezpieczeństwa wszystkich naszych usług”. Ceny Meta Verified zaczynają się od 11,99 dol. miesięcznie w przypadku przeglądarki internetowej lub 14,99 dolarów miesięcznie na iOS. W tym tygodniu wprowadzimy tę funkcję w Australii i Nowej Zelandii, a wkrótce w kolejnych krajach” – poinformował Mark Zuckerberg.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Bankier.pl, Tysol.pl
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 21.02.2023 10:03

  Oooooo scenariusz taki – reklamodawcy sie troche wycofali na skutek chamskiej cenzury, nastąpił też odpływ userów…. więc zukberg zaproponował rządom – albo masowo będziecie kupować niebieskie znaczki – albo zluzujemy cenzure i lecicie…. Założę się że w każdym kraju wasalnym cała administracja z pieniędzy podatników będzie finansowała zukberga.

 2. shkshk 21.02.2023 11:58

  W zeszłym roku jak chciałem założyć konto na fejsbuku to nie dało się bez przesłania dowodu osobistego lub paszportu. Przesyłanie dowodów/paszportów znalezionych w sieci (w tym słynny dowód Tomulec) nie przeszło weryfikacji.

 3. replikant3d 21.02.2023 17:28

  Ja już od dawna trzymam się z dala od tego ,,inwigilacyjnego,, tworu. Innym też radzę. …I jakoś mi go nie brakuje…

 4. kufel10 22.02.2023 03:44

  Najlepsze jest to, że mnóstwo idiotek i “osobników płci męskiej w czerwonych spodniach” tylko na to czeka, by wykonać przelew ze swojego telefonu na kredyt i posiadać niebieską wstążkę obok żółtawej flagi. Sam nie wierzę w to co piszę, dokąd doszedł ten świat w ciągu ostatniej dekady… czy daleko jeszcze do dna zupełnego?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.