Zuckerberg prywatnie o preparacie na COVID-19

Opublikowano: 18.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2507

Dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg powiedział swoim pracownikom w lipcu 2020 r., że jest ostrożny co do szczepionki COVID-19, ponieważ „po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych”, czytamy na portalu „LifeSiteNews”, gdzie omawiane jest ujawnione przez Project Veritas nagranie z Zuckerbergiem.

„Po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych modyfikowania ludzkiego DNA i RNA, aby bezpośrednio kodować w ludzkim DNA i RNA. zdolność do wytwarzania tych przeciwciał i nie wiemy czy spowoduje to inne mutacje lub zagrożenia w dalszej perspektywie” – powiedział Zuckerberg podczas wewnętrznego cotygodniowego spotkania firmowego 16 lipca 2020 roku.

Film przedstawiający prezesa Facebooka, który wyraża zaniepokojenie szczepionkami COVID, pojawia się w w czasie, gdy firmy mediów społecznościowych, usiłują powstrzymać głosy oferujące alternatywne spojrzenie na COVID-19.

Facebook ogłosił 8 lutego, że „rozszerza wysiłki w celu usuwania fałszywych twierdzeń na „Facebooku” i „Instagramie” o COVID-19, szczepionkach COVID-19. Facebook zapowiedział, że usunie poglądy opublikowane w mediach społecznościowych, że „szczepionka COVID-19 zmienia ludzkie DNA”. Założyciel Projektu Veritas, James O’Keefe, zwrócił uwagę w filmie, że dzisiaj Zuckerberg zostałby „ocenzurowany na własnej platformie”.

Wydaje się jednak, że Zuckerberg zmienił zdanie w związku z obawami dotyczącymi szczepionek COVID. W listopadzie poprowadził publiczną transmisję na żywo z dr Anthonym Fauci, w którym stwierdził, że teraz rozumie, że „szczepionki nie modyfikują DNA ani RNA”.

Wielu lekarzy zwróciło uwagę, że szczepionki mRNA COVID nie są szczepionkami w tradycyjnym znaczeniu środka wstrzykiwanego do organizmu w słabszej postaci, która wyzwala odporność, ale są formą „terapii genowej”.

Dr Lee Merritt, była prezes Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów, stwierdziła w wywiadzie z 14 stycznia, że szczepionki mRNA, tak zwane „eksperymentalne leki biologiczne”, to nowa technologia, która działa „jak program komputerowy, który informuje organizm by robił pewne rzeczy”.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: ProjectVeritas.com, LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o