Żona premiera ZEA uciekła do Niemiec z dużą ilością gotówki

Opublikowano: 30.06.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 433

Brytyjski brukowiec „Sun” poinformował, że żona premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich, władcy Dubaju, szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, uciekła z kraju z dużą ilością pieniędzy.

Według publikacji, księżniczka Haya bint al-Hussein nie była widziana publicznie od lutego tego roku. Poinformowano, że wraz z 11-letnią córką i 7-letnim synem uciekła z ZEA do Niemiec, gdzie starała się o azyl i złożyła wniosek o rozwód. Ze sobą księżniczka zabrała 31 milionów funtów szterlingów (około 39 milionów dolarów).

Według „Sun” działania księżniczki doprowadziły do kryzysu dyplomatycznego między ZEA a Niemcami.

Według niektórych raportów premier zwrócił się do władz w Berlinie, żądając ekstradycji żony i dzieci, ale mu odmówiono.

Wcześniej władze ZEA odmówiły informacji w sprawie brutalnego zatrzymania córki władcy Dubaju, Latify bint Mohammed Al Maktoum, po tym, jak Human Rights Watch zażądała od władz ZEA zgłoszenia miejsca pobytu 32-letniej księżniczki Latify. Na stronie internetowej organizacji podano, że księżniczka próbowała opuścić kraj, ale została zatrzymana.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.