Żołnierze z USA nie dostali przedświątecznej wypłaty

Opublikowano: 26.12.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2993

Administracja prezydenta Joego Bidena zajęta przepychankami w sprawie uchwalenia monstrualnych wydatków w ramach pakietu zwanego „Omnibus spending bill”, „zapomniała” o wysłaniu wypłaty żołnierzom Gwardii Narodowej.

Senat, który uchwalił 22 grudnia 4155-stronicową ustawę (której tak jak inne obszerne pakiety, nikt nie czytał), a Izba zatwierdziła dzień później, zawiera m.in. pakiet „pomocy dla Ukrainy” o wartości 45 miliardów dolarów. W sumie podatnicy amerykańscy sfinansują wojnę prowadzoną przez Stany Zjednoczonego przeciwko Rosji na terenie Ukrainy, kwotą ponad 110 miliardów dolarów.

Jednak biuro Gwardii Narodowej poinformowało, że ostatni w tym roku, przedświąteczny czek dla żołnierzy nie został wysłany. List stwierdza, że „wielu żołnierzom należało się dzisiaj wynagrodzenie”, ale zamiast otrzymać wypłatę, otrzymali tylko „swoje”, czyli odcinki wypłaty, jednak bez załączonych funduszy. Według listu problem z wypłatami jest „ogólnokrajowy”.

Gwardia Narodowa Stanów Zjednoczonych liczy obecnie niemal pół miliona żołnierzy.

Na podstawie: ThePostMillennial.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 27.12.2022 08:51

    Biden ma sklerozę, z resztą przydupasów . Żołnierze szukajcie winnego . Biden pamiętała o Zełńskim ,a o was zapomniał ? WSTYD!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.