Żołnierze IDF działają na terytorium USA

Opublikowano: 21.05.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1755

Izrael został przyłapany na wysyłaniu czynnych żołnierzy do brutalnego atakowania pokojowych demonstrantów na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Izraelscy żołnierze zaatakowali obywateli USA w nocy 30 kwietnia i rano 1 maja. Zaatakowali nieuzbrojonych protestujących przy użyciu kijów baseballowych, metalowych rur, sklejki, sprayu odstraszającego, sprayu skunksa i oczywiście pięści, powodując POWAŻNE OBRAŻENIA CIAŁA i prawie zabijając jednego studenta UCLA.

Nazwisko jednego z takich żołnierzy IDF to Eliran Bismut. Przebywał on w Ameryce nie na podstawie wizy, lecz 90-dniowej „specjalnej przepustki wizytowej”, która pozwala Izraelczykom ominąć wymogi wizowe.

To izraelski żołnierz, który specjalnie przybył do Stanów Zjednoczonych, aby zaatakować amerykańskich obywateli i próbować ich poważnie zranić lub zabić.

Co gorsza, prokurator, komendant policji, FBI i wszyscy policjanci aktywnie chronią tych mężczyzn po tym, jak okrutnie i bezczelnie próbowali zabić amerykańskich obywateli podczas transmisji na żywo. Nie ma nakazów ich aresztowania. Nie toczy się żadne dochodzenie. Media odmawiają mówienia o tym!

Ofiary chcą wnieść oskarżenie, ale LAPD, CHP, prokuratura, FBI i inne organy ścigania ODMAWIAJĄ wszczęcia dochodzenia i wydania nakazu aresztowania Elirana Bismuta.

Na podstawie: GreatAwakening.win
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.