Znowu się zaczyna! Małpia ospa nowym straszakiem

Opublikowano: 23.05.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1979

O nie! Kolejna przerażająco brzmiąca choroba zwana „małpią ospą” rzekomo się rozprzestrzenia, co oznacza, że mocarstwa szykują się do rozpętania kolejnej rundy plandemicznej tyranii, która z pewnością obejmie jeszcze jedną magiczną nową „szczepionkę” dostarczaną z prędkością nadświetlną.

https://www.youtube.com/watch?v=M4eDkNIcKSc

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zwołała nadzwyczajne spotkanie w Wielkiej Brytanii w celu omówienia rzekomego zagrożenia ze strony małpiej ospy. Organizacja ta twierdzi, że liczba „przypadków” tej choroby może się „podwoić” z dziewięciu do 18, co wymaga interwencji.

Władze gromadzą już zapasy szczepionek przeciwko ospie wietrznej, które mają pomóc w leczeniu osób, które mogły być już narażone na kontakt z małpią ospą. Rząd Wielkiej Brytanii ma około 5 tysięcy dawek w istniejących zapasach krajowych i zamówił kolejne 20 tysięcy jako uzupełnienie. Według „ekspertów”, homoseksualiści i biseksualiści są największymi nosicielami małpiej ospy, więc być może właśnie dla nich zostanie opracowane „lekarstwo”, które pomoże powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

„Jednym z potencjalnych kierunków działań, które zostaną poruszone, będzie pytanie, czy szczepionka przeciwko ospie wietrznej produkowana przez firmę Bavarian Nordic, znana pod nazwą Jynneos w USA i Imvanex w Wielkiej Brytanii, powinna być stosowana u osób, o których wiadomo, że są zarażone” – donosi „Telegraph”. Szczepionka została zatwierdzona w Wielkiej Brytanii do ochrony przed ospą prawdziwą – mimo że wirus został wyeliminowany w 1980 roku – ale może być stosowana „bez licencji do ochrony przed małpią ospą”.

Mimo że iwermektyna i hydroksychlorochina (HCQ) były całkowicie wykluczone z użycia przeciwko koronawirusowi z Wuhan, ponieważ byłoby to niezgodne z zaleceniami, najwyraźniej można zacząć wstrzykiwać szczepionki przeciwko ospie wietrznej podejrzanym o małpią ospę. „Eksperci twierdzą, że szczepionka przeciwko ospie wietrznej jest jedynym na świecie niereplikującym się wirusem ospy wietrznej i małpiej, który zmniejsza ryzyko zachorowania o około 85%. Jeśli osoba otrzyma szczepionkę w ciągu czterech dni od zakażenia, może ona zmienić przebieg infekcji i poprawić rokowanie” – pisze „Telegraph”. „Rosną obawy związane z wybuchem epidemii, która obejmuje co najmniej dziewięć przypadków w Wielkiej Brytanii i została zaobserwowana w różnych innych krajach. Zespoły medyczne zostały wysłane na cały świat, aby odizolować i skontaktować się z osobami dotkniętymi chorobą, przy czym homoseksualni i biseksualni mężczyźni powinni zwracać szczególną uwagę na wszelkie nowe wysypki lub zmiany na ciele, zwłaszcza na genitaliach”.

Z dziewięciu przypadków małpiej ospy stwierdzonych do tej pory w Wielkiej Brytanii, sześć z nich wystąpiło u mężczyzn uprawiających seks z innymi mężczyznami. Sugeruje to, że ospa małpia może być chorobą gejów. „Wzywamy mężczyzn homo- i biseksualnych, aby zwracali uwagę na wszelkie nietypowe wysypki lub zmiany chorobowe, a w razie wątpliwości bezzwłocznie kontaktowali się z ośrodkami zdrowia seksualnego” – poinformowała dr Susan Hopkins, główny doradca medyczny Brytyjskiej Agencji Bezpieczeństwa Zdrowotnego (UKHSA).

Prof. Kevin Fenton, również z UKHSA, dodał, że chce, aby wszyscy byli „świadomi oznak i objawów, które obejmują wysypki wokół ust, jak również w okolicach narządów płciowych”.

Nowe przypadki małpiej ospy pojawiają się również we Francji, Włoszech, Szwecji i Australii, a także w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Portugalii i Kanadzie.

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki media mówią o małpiej ospie, nie będzie niespodzianką, jeśli stanie się ona pretekstem nowego zamordyzmu, wraz z nakazem noszenia masek, nakazem dystansowania się od społeczeństwa, a w końcu nakazem przyjmowania szczepionek, gdy jako „lekarstwo” zostanie wprowadzona kolejna, „błyskawicznie wyprodukowana” szczepionka.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bboyprezes 23.05.2022 15:46

    Najlepsze jest to, że już w wiadomościach piszą o “rosyjskiej broni biologicznej w postaci małpiej ospy”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.