Zniknięcie osadników z Roanoke

Opublikowano: 16.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 437

150 ludzi nagle znika z wyspy Roanoke. Ślad po nich ginie. Kiedy Anglicy 18 sierpnia 1590 roku przepytują plemię Indian Croatoans, ci wpadają w paniczny strach kiedy okazuje się, że być może za zaginięciem osadników kryje się zły duch występujący w religii Croatoans, którego Indianie nazywają: „Ten, który może być wszystkim, ale sam jest niczym”. Czy faktycznie za zniknięcie 150 osadników są odpowiedzialne byty astralne? W co tak naprawdę wierzyli Indianie Croatoans? Czy możliwe jest, że znali rytuały, które mogły otwierać “bramy czasu”? Zapraszamy do oglądania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.