Znane są już wyniki wyborów prezydenckich w USA

Opublikowano: 02.11.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Wczoraj Jim Stone ujawnił planszę ściągniętą bezpośrednio z serwera Worldnow, który obsługuje serwisy telewizji FOX, CBS i innych. Worldnow jest centralą, która koordynuje synchronizację pomiędzy przekazywanymi wiadomościami przez różne serwisy różnych stacji. (…)

Publikacja powyższego „wyniku” wyborów może otworzyć oczy Amerykanów na to, że żyją w wirtualnej rzeczywistości, gdzie wszystko jest kreowane przez media, a wolne wybory są iluzją.

Po ujawnieniu powyższej planszy można się spodziewać niezłej kotłowaniny politycznej w USA, a może i nawet prowokacji ze strony syjonistów, by w ogóle nie doszło do wyborów. Miejmy nadzieję, że patrioci amerykańscy w FBI, CIA, NSA, HS i innych służbach na czas zareagują na przygotowywaną mistyfikację.

Profesor Helmut Norpoth, który jak dotąd 5 razy z rzędu nie pomylił się w swoich ocenach co do wyników wyborów w USA, ocenił szansę wygrania Donalda Trumpa na 87%. W styczniu szansę tę ocenił nawet na 97%.

Źródło: Monitor-Polski.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
prawilny2
Użytkownik
prawilny2

Ja znalazłem inny sondaż dotyczący wyborów w USA – PSL cały czas na prowadzeniu http://www.blasty.pl/11902/wybory-prezydenckie-usa-psl-wciaz-prowadzi

Sami sprawdzcie :D

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Nie ma przecież absolutnie żadnego znaczenia kto zostanie prezydentem USA. Zupełnie nie rozumiem jak większość społeczeństwa (świata) daje się zrobić tak w balona przez sterujące media i brać udział w tej szopce.

Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Dla mnie to ma znaczenie, Clintonów-na wreszcie zamknie jadaczkę i przestanie powtarzać jak mantrę, że zostanie pierwszą kobietą prezydent.

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Obawiam się, że to niczego nie zmieni. Ludzie w przeważającej części nie potrafią już samodzielnie myśleć – a jeżeli już się im to zdarzy, brak im zaufania/wiary/pewności co do własnego osądu, by się nim kierować i na jego podstawie podejmować decyzje – szczególnie te ważne. Jeżeli wszyscy dookoła twierdzą coś przeciwnego, większość ludzi podda własne wnioski i podąży “razem ze stadem”, jeszcze głębiej wątpiąc w swą własną zdolność do myślenia i formułowania wartościowych wniosków. Niestety w USA zjawisko to jest wyjątkowo powszechne…