Znane są już wyniki wyborów prezydenckich w USA

Opublikowano: 02.11.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1528

Wczoraj Jim Stone ujawnił planszę ściągniętą bezpośrednio z serwera Worldnow, który obsługuje serwisy telewizji FOX, CBS i innych. Worldnow jest centralą, która koordynuje synchronizację pomiędzy przekazywanymi wiadomościami przez różne serwisy różnych stacji. (…)

Publikacja powyższego „wyniku” wyborów może otworzyć oczy Amerykanów na to, że żyją w wirtualnej rzeczywistości, gdzie wszystko jest kreowane przez media, a wolne wybory są iluzją.

Po ujawnieniu powyższej planszy można się spodziewać niezłej kotłowaniny politycznej w USA, a może i nawet prowokacji ze strony syjonistów, by w ogóle nie doszło do wyborów. Miejmy nadzieję, że patrioci amerykańscy w FBI, CIA, NSA, HS i innych służbach na czas zareagują na przygotowywaną mistyfikację.

Profesor Helmut Norpoth, który jak dotąd 5 razy z rzędu nie pomylił się w swoich ocenach co do wyników wyborów w USA, ocenił szansę wygrania Donalda Trumpa na 87%. W styczniu szansę tę ocenił nawet na 97%.

Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. prawilny2 02.11.2016 13:58

  Ja znalazłem inny sondaż dotyczący wyborów w USA – PSL cały czas na prowadzeniu http://www.blasty.pl/11902/wybory-prezydenckie-usa-psl-wciaz-prowadzi

  Sami sprawdzcie 😀

 2. Wędrowny 02.11.2016 18:17

  Nie ma przecież absolutnie żadnego znaczenia kto zostanie prezydentem USA. Zupełnie nie rozumiem jak większość społeczeństwa (świata) daje się zrobić tak w balona przez sterujące media i brać udział w tej szopce.

 3. Szurnięty Mędrzec 02.11.2016 20:48

  Dla mnie to ma znaczenie, Clintonów-na wreszcie zamknie jadaczkę i przestanie powtarzać jak mantrę, że zostanie pierwszą kobietą prezydent.

 4. Light 02.11.2016 23:37

  Obawiam się, że to niczego nie zmieni. Ludzie w przeważającej części nie potrafią już samodzielnie myśleć – a jeżeli już się im to zdarzy, brak im zaufania/wiary/pewności co do własnego osądu, by się nim kierować i na jego podstawie podejmować decyzje – szczególnie te ważne. Jeżeli wszyscy dookoła twierdzą coś przeciwnego, większość ludzi podda własne wnioski i podąży “razem ze stadem”, jeszcze głębiej wątpiąc w swą własną zdolność do myślenia i formułowania wartościowych wniosków. Niestety w USA zjawisko to jest wyjątkowo powszechne…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.