Pozywa lekarzy, którzy ją skrzywdzili zmieniając płeć

Opublikowano: 24.06.2023 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2538

Lekarze namówili ją do „zmiany płci”. Wystarczyło 75 minut rozmowy z psychologiem i 30 minut rozmowy z chirurgiem, aby poddać nastolatkę faszerowaniu blokerami i testosteronem i na koniec usunąć jej piersi.

https://www.youtube.com/watch?v=JnC0HFKTtCk

Warsaw Enterprise Institute (WEI) za portalem „The Epoch Times” pisze o przypadku młodej kobiety, która jako dziecko została nakłoniona przez lekarzy do „zmiany płci”. Jak pisze WEI 18-letnia Kayla Lovdahl z USA pozwała lekarzy, oskarżając ich o nakłonienie jej do usunięcia piersi, gdy miała 13 lat i wierzyła, że jest transpłciowa.

Ten zabieg miał według kobiety spowodować „poważne obrażenia fizyczne i emocjonalne oraz żal”. Kayla Lovdahl uważa również, że lekarze, którzy nakłaniali ją do tego zabiegu, robili to tylko i wyłącznie dla zysku. Kierowali się nie interesem dziewczynki, jaką była, ale własnym interesem finansowym i oskarżyła lekarzy o „ideologiczną i egoistyczną przemoc medyczną”.

Skąd jednak wzięło się u młodej dziewczynki przekonanie, że jest osobą transpłciową? Kayla Lovdahl doszła do wniosku, że winni temu są influencerzy, którzy podejmowali właśnie ten temat. W wieku 11 lat Kayla Lovdahl oglądała ich bardzo często i to właśnie te treści wpłynęły na jej psychikę. W wieku 12 lat zaczęła przyjmować blokery dojrzewania płciowego i testosteron. Był to efekt 75-minutowej sesji z psychologiem Susanne Watson. Natomiast 30-minutowa sesja z chirurgiem plastycznym dr Winnie Tong, wystarczyła pani chirurg do stwierdzenia, że najlepiej dla Kayli będzie, jak usunie piersi.

Lekarze wtedy powiedzieli rodzicom, że „lepiej mieć żywego syna niż martwą córkę” – pisze Warsaw Enterpice Institute. Prawnicy reprezentujący młodą Amerykankę uznali całą procedurę przeprowadzania „zmiany płci” za „szaloną formę wykorzystywania dzieci”.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. JedynaDroga 24.06.2023 09:48

  Pani chirurg doradziła trzynastoletniej dojrzewającej dziewczynie usunięcie piersi.

  Posiadając takich przyjaciół, wrogowie nie są potrzebni.

 2. Doctor Who 24.06.2023 13:26

  To nie była Pani chirurg. To była Pani szybki zarobek.

 3. andi170 24.06.2023 20:00

  Niestety winna jest ideologia gender ,lewactwo ją promujące i zdewiaciałe środowisko LGBTQ+ UWAŻAJĄCE SIĘ ZA TAKIE ,,UCIŚNIIONE”. LUDZIE STRZEŻCIE SWOJE DZIECI PRZED TYM SYFEM!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.