„Zmarła” kobieta przerwała swój pogrzeb pukając w trumnę

Opublikowano: 05.05.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1130

Żałobnicy na pogrzebie w Peru byli mocno zaskoczeni, gdy ich krewna spontanicznie „zmartwychwstała” i nagle zaczęła uderzać we wnętrze swojej trumny. Kobieta otarła się o włos od pochowania żywcem.

Szokująca scena miała miejsce pod koniec zeszłego miesiąca w mieście Chiclayo. Uczestniczka wypadku drogowego, Rosa Isabel Cespedes Callaca została uznana za zmarłą. Po orzeknięciu zgonu jej ciało zostało wysłane do zakładu pogrzebowego, a kobieta miała zostać pogrzebana już następnego dnia.

Gdy jej rodzina i duża rzesza przyjaciół składały hołd zmarłej niespodziewanie usłyszeli pukanie dochodzące z trumny. Przekonani, że coś jest nie tak, zażądali od kierownika zakładu pogrzebowego otwarcia zapieczętowanej trumny. Wówczas okazało się, że „martwa” kobieta otworzyła oczy i żyje, choć jest w bardzo osłabionym stanie.

Kobieta została przewieziona do szpitala i podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Niestety ze względu na poniesione obrażenia i zbyt późną pomoc medyczną, kobieta zmarła jakiś czas później. Jej rodzina jest oburzona takim przeoczeniem i domaga się odpowiedzi ze strony szpitala, w którym uznano ją za zmarłą.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

10

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.