Zmarł nagle Bob Saget – znany aktor i komik

Opublikowano: 10.01.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2426

9 stycznia 2022 r. w hotelu Ritz-Carlton znaleziono ciało mężczyzny, zidentyfikowanego jako Robert Saget. Detektywi ustalili, że nie było żadnych śladów działania z zewnątrz ani użycia narkotyków – stwierdza krótka nota szeryfa powiatu Orange County na Florydzie.

Według opisów w mediach, 65-letni Robert Saget – aktor, komik, reżyser, scenarzysta, najbardziej znany z prowadzenia programu „America’s Funniest Home Videos” – występował dzień wcześniej bez żadnych oznak chorobowych. We wpisie na „Twitterze”, sprzed zaledwie 17 godzin, dziękował widzom za piękny show w Concert Hall w Jacksonville na Florydzie.

Jego trasa występów była zaplanowane aż do czerwca 2022 r. Według planowanej trasy występów, 18 marca 2022 r. Saget miał wystąpić w Kenswick Theatre w Glenside w stanie Pennsylvania. Organizatorzy na stronie internetowej przypominają, że „Na wszystkich występach (…) od uczestników będzie wymagane okazanie zaświadczenia o pełnym zaszczepieniu przeciwko COVID-19”.

Nagły zgon kolejnego celebryty wywołał znowu domysły o przyczynę, jednak w jednym z wideo nagranym 13 grudnia 2021 temu sam Saget przyznał, że „kilka dni temu” zaszczepił się po raz trzeci. Niestety, informacja ta – dostępna cały czas na „Twitterze” – jest pomijana w głównych mediach, gdyż zachwiałaby obowiązującą mantrą, iż „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”.

Tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest eksperymentalnym preparatem genetycznym, który zabił do tej pory setki tysięcy ludzi (oficjalnie według prowadzonego przez CDC systemu VAERS – 22 tysiące, z niedoszacowaniem URF wynoszącym 41, czyli w rzeczywistości zmarło ponad 900 tysięcy osób) i miliony stało się kalekami bądź przewlekle chorymi. Wyszczepianie ludzkości jest największym w historii „eksperymentem” medycznym… „Eksperymentem” w cudzysłowie, gdyż nikt nie jest zainteresowany w zbieraniu danych o skutkach „szczepionki”.

Źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Qkiz13 10.01.2022 13:04

  Cyt “Tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest eksperymentalnym preparatem genetycznym, który zabił do tej pory setki tysięcy ludzi” skad te dane? Czesto antyszczepionkowe artykuly tu i w innych miejscach sa popierane infomacajmi z sciekowych kanalow informacyjnych, lub wysysane z palca… bull shit..
  …Tak, zmarl miesiac po szczepiace spowodu szcepionki- napewno. Pisanie takich artukulow opartych tylko i wylacznie na domyslach, nie poparte zadnymi faktami, bo akurat pasuja antyszczepionkowej narracji jest w huk szkodliwe.
  Pseudo-naukowy belkot

 2. Admin WM 10.01.2022 13:59

  @Qkiz13

  Skąd dane? Portal Bibula.com wielokrotnie publikował dane statystyczne. Były publikowane też na WM. Kto szuka ten znajdzie.

  „Tak, zmarl miesiac po szczepiace spowodu szcepionki- napewno.”

  Skutek uboczny NOP to nie tylko wstrząs anafilaktyczny lub inna reakcja organizmu do tygodnia po zastrzyku, jak bredzą niektórzy niedouczeni lekarze odmawiający przyjmowania zgłoszeń NOP, ale również skutki, które mogą nastąpić po dłuższym czasie od zastrzyku. Formalnie NOP może wystąpić do 3 lat od zastrzyku. Miesiąc od zastrzyku mieści się w tym zakresie czasu NOP-a.

  W mediach głośno słyszy się o fali nagłych zgonów zaszczepionych. To tylko zbieg okoliczności, że teraz umiera więcej sportowców niż wcześniej? Niektórzy umierają mimo profesjonalnych reanimacji od razu po upadku na murawę. Kamil Stoch (tak jak wszyscy polscy skoczkowie) zaszczepił się, a dziennikarze piszą, że nikt nie rozumie jego nagłego spadku formy, nawet on sam. Aż wycofał się z turnieju. Przecież widać, że coś się dzieje. Ostatnio codziennie nagle umiera lub doznaje zawału serca ktoś znany.

 3. agama 10.01.2022 15:09

  ulotki producentów tych wciaż testowanych preparatów z listą możliwych skutków ubocznych są wystarczająco antyszczepionkowe. Ale ignorancja, wyparcie i podatność na propagandę strachu robi swoje. Test na inteligencję.

 4. kufel10 10.01.2022 20:02

  Znam kilka przypadków udarów przed epoką szczepionek. Osoby w wieku około 40. U Leppera zresztą też “nie znaleziono” żadnych śladów osób trzecich 😉

 5. Jaccyb74 11.01.2022 07:15

  @ Qukiz13

  Szanowny kolego obudź się gdyż w przeciwnym razie możesz dołączyć do grupy ludzi którzy chorują na tę nową chorobę o nazwie “nagle”. (Zakładając że nie dałeś sobie wstrzyknąć zapychacza żył – z j.ang “clot-shot). Świat a właściwie ludzie są teraz celem ataku. W sieci jego ogromna cenzura szczególnie na temat szczypawek. Czy wiesz że na terenie USA jest zidentyfikowanych ponad 11 systemów do rzekomych odczynów poszczepiennych łącznie z tym słynnym VAERS. Po co takie rozproszenie danych jak myślisz? Czy wiesz że naukowcy z Harvardu udowodnili że VAERS notuje od 1% do maksymalnie 10% prawdziwej ilości powikłañ. Dla przykładu w USA ilość śmierci przekroczyła w systemie Vaers 20 tys – innymi sľowy – prawdziwa ilość śmierci na terenie USA (biorąc tylko ten jeden system pod uwagę) waha się pomiędzy 200tyś do 2mln. Niestety te 2 mln jest najbardziej prawdopodobne gdyż wiele osób udowodniło ogromną ilość problemów z tym systemem. Poza tym właściciele domów pogrzebowych donoszą o tym że nie nadążają z serwisem. Ponadto klika z CDC i WHO zmienili taktykę liczenia kto jest zaszczepiony a kto nie. Czy wiesz że teraz w pełni zaszczepiony to osobnik który jest 2 tygodnie po boosterku. Czyli jeśli Kowalski “nagle” umarł po pierwszym lub drugim zastrzyku to w statystykach teraz wpisuje sie go jako NIEZASZCZEPIONY. Ba co wiecej jeśli Kowalski “nagle” zszedł po boosterku np 13-go dnia od zaszczpienia to tez jest wpisny jako niezaszczepiony. Stąd narracja że do szpitali walą drzwiami i oknami niezaszczepieni!!!! Jest ogromna ilość przekrętów i mydlenia oczu. W mediach głównego ścieku jest tylko jedna słuszna narracja. Jeśli otworzysz drzwi do pokoju z innymi informacjami to zaczniesz rozumieć że cała ziemia została zaatakowana dobrze zaplanowaną propagandą. Im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie.
  Napewno wielu z Was ma też w rodzinie osoby które są ekspertami od Covida. Mam na mysli tych ekspertów którzy całą wiedzę posiedli z tylko jedynego słusznego medium jakim jest telewizja. Niestety dla tych ludzi jest już za późmo. A tu taka ciekawostka ze stanów dotycząca pilotów lini komercyjnych którzy podczas lotu po zaszczepieniu tracą wzrok, tracą świadomość itd. Materiał jest w jez. angielskim nie mniej jednak gorąco polecam ponieważ okazuje się że lada moment wszyscy zaszczepieni piloci nie będą mogli latać ponieważ stanowią bardzo poważne zagrożenie bezpieczeństwa lotów.

  https://www.bitchute.com/video/6hKlphkestXw/

  Obudź sie kolego to nie są żarty. Teoria spiskowa nie zabija ludzi. jak coś zabija ludzi to już nie jest teoria tylko spisek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.