Zmarł Benjamin de Rothschild – lider grupy najpotężniejszych bankierów

Opublikowano: 18.01.2021 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1508

Baron Bendamen du Rothschild, szef rodzinnego majątku słynnej grupy Edmond de Rothschild, zmarł w Szwajcarii w wieku 57 lat.

Jego żona i córki powiedziały, że zmarł 15 stycznia 2021 r. na zawał serca w ich domu w Szwajcarii. Benjamin był jednym z najbogatszych członków rodziny, chociaż nie miał nic wspólnego z francusko-brytyjskim bankiem Rothschild and Co.

Aktywa grupy szacuje się na 173 miliardy franków szwajcarskich (łącznie 194 miliardy dolarów). Edmond de Rothschild Group to marka Edmond de Rothschild Heritage, która sprzedaje doskonałe wina i sery, posiada hotele i restauracje.

Benjamin de Rothschild urodził się w 1963 roku w Neuilly–sur-Seine we Francji jako syn Edmonda de Rothschilda. Od 1997 roku zarządza aktywami szwajcarskiego oddziału, a w 2010 roku jego majątek szacowano na ponad 6 miliardów dolarów.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

“Jego żona i córki powiedziały, że zmarł 15 stycznia 2021”
Coś mi mówi, że mu pomogły…

…kochająca żonka i dzierlatki.
Teoria spiskowa wyssana z palca.

Murphy
Użytkownik
Murphy

Zawal serca? A może się czepił na koronkę i nie wyszło?