Ziobro poważnie chory

Opublikowano: 13.12.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4461

Były minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, ma według ustaleń medialnych poważne problemy zdrowotne, które mogą wykluczyć go z życia publicznego na kilka miesięcy.

Wszystkich komentatorów życia politycznego zdziwił fakt, że Zbigniew Ziobro nie był obecny 11 grudnia w Sejmie, gdy odbywało się tak ważne dla jego obozu głosowanie nad rząd Mateusza Morawieckiego. „Podkreślam, że gdybym mógł być w Sejmie, zagłosowałbym tak samo, jak moi koledzy z Suwerennej Polski i całej Zjednoczonej Prawicy” – powiedział szef Suwerennej Polski w rozmowie z „Do Rzeczy”.

Media społecznościowe bardzo szybko obiegły pogłoski o złym stanie zdrowia byłego ministra sprawiedliwości. „Zbigniew Ziobro w szpitalu!! […] Został dziś przyjęty do Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej z podejrzeniem nowotworu krtani” – napisał na „Instagramie” profil „polisz_to”.

Również według ustaleń portalu Gazeta.pl, polityk jest poważnie chory. Dziennikarze medium ze względu na poszanowanie prywatności polityka i jego rodziny postanowili nie ujawniać, na co dokładnie choruje Ziobro. Informacje o rzekomym raku krtani są niepotwierdzoną informacją, ale wszystko wskazuje na to, że szef Suwerennej Polski rzeczywiście ma poważne problemy zdrowotne.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Gazeta.pl, Lelum.pl, „polisz_to”
Źródło: NCzas.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Murphy 13.12.2023 13:27

  Czyżby wziął “serum” i teraz mu ono bokiem wychodzi?

 2. Wolfman 13.12.2023 15:15

  Nie wiem czemu, ale od razu mi sie Stonoga przypomniał

 3. Denisrozrabiaka 13.12.2023 16:31

  Skoro jest chory, to nie karajcie go zbytnio. Trochę współczucia tak jak i on ma i miał do Polaków. ; l

 4. Kaczor3333 13.12.2023 20:48

  Przy korycie byłby okazem zdrowia.

 5. kufel10 13.12.2023 22:38

  Wg totalnej biologii powodem będą wypowiadane kłamstwa lub mówienie tego, czego się nie chce powiedzieć.

 6. galacticjoel 14.12.2023 02:50

  Za dużo wałów wykręcił, teraz to wychodzi w zdrowiu.

 7. replikant3d 14.12.2023 17:33

  Dostaje to, co dawał innym… Prawo karmy się kłania…Będzie o jednego ,,szkodnika,, mniej…

 8. joel 15.12.2023 16:47

  Niech poprosi Pfeizera, żeby mu szczepionkę wyprodukowali.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.