Ziobro podał dane podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1452

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował w mediach społecznościowych, że znana jest tożsamość dwóch osób podejrzanych o zabójstwo mężczyzny w centrum Warszawy.

Funkcjonariusze policji z komendy na Śródmieściu prowadzą śledztwo ws. zabójstwa 29-letniego mężczyzny, do którego doszło podczas starcia przed lokalem na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie. Ofiara według relacji świadków miała stanąć w obronie kobiet, która była zaczepiana przez grupę agresywnych mężczyzn.

Niestety pomiędzy nim, a napastnikami doszło do bójki, która przeniosła się na zewnątrz baru. Tam dwójka napastników dotkliwie pobiła mężczyznę, a następnie jeden z nich śmiertelnie ugodził swoją ofiarę. Mężczyznę próbowano jeszcze ratować, lecz nie pomogła ani pierwsza pomoc, ani ratownicy medyczni.

W piątek prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował, że znana jest tożsamość dwóch osób podejrzanych o zabójstwo. Są to Sebastian W. i Łukasz G.

„Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie. Wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G. To postępowanie od razu poleciłem objąć nadzorem Prokuratury Krajowej. Sprawcy muszą zostać szybko i surowo ukarani” – poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Tysol.pl, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.