Ziobro finansuje, ABW-era blokuje

Opublikowano: 10.05.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1414

Poseł Konfederacji, polityk Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak postanowił skomentować zablokowanie serwisów „wRealu24” przez ABW (o naszym portalu i innych blokowanych stronach jak zwykle ani słowa – przypis WM). Wytknął rządowi brak strategii.

Bosak nawiązał do wpisu dziennikarza „Salonu24”, Marcina Dobskiego, który zasugerował, że „wRealu24” jest finansowane przez fundusze podlegające Ministerstwu Sprawiedliwości.

„Ziobro finansuje, ABW-era blokuje, czyli całkowity brak strategii rządu PiS w kwestii ochrony polskiej sfery informacyjnej przed dezinformacją i ciągotki do wprowadzenia cenzury politycznej pod pretekstem nadzwyczajnych okoliczności wojennych” – skomentował polityk Konfederacji.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

6

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 10.05.2022 14:07

    Konfie jest na rękę wkurzenie społeczeństwa przez rząd, ale te wszystkie partie odkąd zniszczyli Kukiza poza głosowaniami nic nie robią by zmienić system na odporny na te patologie, politycy są bezużytecznymi karierowiczami

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.