Ziemskie Pole Pamięci

Opublikowano: 01.07.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1527

Trudno przecenić możliwości, jakie otwierają się przed kryminologami, historykami, filozofami i wieloma innymi dziedzinami nauki, gdy nauczymy się zarządzać „Polem Pamięci” i uzyskiwać migawki z odległej przeszłości, konkretnego okresu, który nas interesuje. Można argumentować, że cząsteczka zarejestrowana w danym punkcie przestrzeni nie zmienia w czasie swoich współrzędnych przestrzennych i pozostaje w nich przez nieskończenie długi czas. Wystarczy określić pozycję takiej cząsteczki i wyświetlić ją przez specjalny kryształowy obiektyw. Kto przewodzi takim badaniom? Co do tej pory odkryto? Czy ukryty przed naszym wzrokiem świat może być nam przychylny?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.