Ziemia w starożytności… w kształcie torusa, płaska, okrągła, kulista?

Opublikowano: 30.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 757

Dlaczego trwa spór o kształt Ziemi? Dlaczego jej kształt był podobny os tysięcy lat przed naszą erą, aż do epoki średniowiecza? Czy Ziemia jest nazwą miejsca do życia na gigantycznej lodowej kuli? Dlaczego starożytne cywilizacje mające kontakt z cywilizacjami kosmicznymi twierdziły, że otrzymane miejsce do życia od Boga, jest płaskie i otoczone okręgiem nieprzebytych gór? Dlaczego kosmici, operujący technologią i przekazujący wiedzę starożytnym pozostawili płaski kształt ziemi w ewolucyjnej kulturze? Co tak naprawdę wiemy o Ziemi? Czy każdy z nas może tą wiedzę zweryfikować o własne obserwacje i własne doświadczenia?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o