Zielone kryptydy napadają na farmę

Opublikowano: 21.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 307

Co wydarzyło się na pewnej farmie w Kentucky w 1955 roku? Czy góry są połączone tunelami? Dominująca w północnej Kalifornii góra Shasta jest jedną z najbardziej tajemniczych i zaczarowanych gór w Ameryce. Wiele plemion rdzennych Amerykanów na tym obszarze wierzy, że jest to punkt stworzenia i wierzą, że jest to bardzo duchowe środowisko. Dlaczego dochodzi tam do spotkań z istotami nie z tego świata? Czy “Czarna Góra” w Australii jest jakimś miejscem przerzutowym dla kosmitów? Dlaczego pewna góra we Francji zaprzecza swym istnieniem nauki geologiczne?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o