Zgadnijcie, kto sponsorował konferencję liderów Demokratów?

Opublikowano: 13.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1149

W 2019 roku Pfizer wydał 11 000 000 USD na działania lobbingowe. Firma zatrudnia ok. 100 lobbystów. Sponsoruje też konferencję Demokratów.

Coroczna konferencja liderów Partii Demokratycznej Florydy jest sponsorowana przez giganta Big Pharma zajmującego się podawaniem szczepionek na COVID-19, firmę Pfizer.

Odbywające się od 15 do 17 lipca wydarzenie i gala zaliczają Pfizera jako jednego z głównych sponsorów korporacyjnych. Black Lives Matter jest również sponsorem. Impreza, której gospodarzem jest Tampa, gromadzi kandydatów Demokratów na biura oraz przedstawicieli Partii Demokratycznej Florydy (FDP) z całego stanu.

Sponsoring Pfizera jest kontrowersyjny, biorąc pod uwagę rolę firmy jako producenta szczepionek na COVID-19, który nadal cieszy się ochroną rządu przed wyzwaniami prawnymi dotyczącymi ich terapii MRNA. Ponadto, pomimo niejasnych wyników badań farmaceutycznych i badań sugerujących, że naturalna odporność zapewnia lepszą ochronę niż szczepionka COVID-19, firma nadal otrzymywała zgodę na swoje szczepionki i dawki przypominające od Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Tymczasem Demokraci z Florydy skrytykowali gubernatora stanu Rona DeSantisa za niewdrożenie mandatów dotyczących szczepień przeciwko COVID-19 dla firm i szkół. Polityki, która bezpośrednio wpływa na zyski firmy Pfizer. Gigant farmaceutyczny wydał rekordową kwotę na lobbystów podczas COVID-19, strategicznie wykorzystując powiżania byłych pracowników rządowych z Josephem Bidenem, aby naciskać na autoryzację swojej szczepionki.

W 2019 roku firma wydała 11 000 000 USD na działania lobbingowe, zanim podniosła łączną kwotę do 13 150 000 USD – najwyższą sumę od 2010 roku. W 2019 r. firma utrzymywała 77 lobbystów, zanim w 2020 r. ich liczba wzrosła do 102 lobbystów.

Pfizer zastosował podobną taktykę poza sferą polityczną, ponieważ osoby związane z firmą pełnią wpływowe role w mediach, technologii i Światowym Forum Ekonomicznym (WEF). Na początku tego roku Demokraci masowo głosowali przeciwko posunięciu, które zakazywałoby monitorowania i prześladowania obywateli amerykańskich, którzy odmówili szczepienia.

W październiku 2021 r. naukowiec z firmy Pfizer został złapany przez ukrytą kamerę, przyznając się do spekulacji na COVID-19.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „The National Pulse”
Źródło: MediaNarodowe.com

10

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.