Zespół Wybrednia udostępnia czytelnikom WM koncert sprzed 20 lat

Opublikowano: 22.10.2021 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 1166

Wiadomość od Wybredni…

Zagraliśmy to 22 października w 2000 roku w duecie pod nazwą Teatr Dźwięku Ósmej Herbaty. Wydaliśmy to dopiero teraz z przyczyny takiej prostej, że już się nie wstydzimy.

Duet składał się z Robsona van Vedisa i mnie. Robson w tamtym czasie był już całkiem młodą-żywą-legendą muzyki klubowej. Dlatego korzystał z pseudonimu scenicznego pod jakim fani znali go jako pierwszego w „dolnośląskiem” DJ’a Hous’u przywiezionego, przez niego, najpierw z Goerlitz do Zgorzelca, potem ze Zgorzelca do Jeleniej Góry i jak głosi plotka z 1991 roku… poszło na Wrocław i dalej. Dziś Robson reprezentuje we Wschodnim Londynie „Inteligent Dance” pod nazwą RP Kawałko.

Wybrednia to projekt, który powstał we współpracy z Robsonem jako big band. Na wydaniu brakuje 3 utworów, które były plagiatami utworów Roberta Nesty Marleya. Muzyka z pastiszowym polskim tekstem. Niestety na dzień dzisiejszy nie możemy ich zakwalifikować ani jako covery, ani jako plagiaty, podróby, riffy, itp.

Pod tym linkiem…

https://www.dropbox.com/sh/ybcow7r0nc9ybw4/AACcwRWYg2VlXEz6BVYzqigYa?dl=0

…czytelnicy WM mogą bez oporów ściągnąć materiał w waveach i przodem okładki. Jeżeli nie jesteś czytelnikiem „Wolnych Mediów”, to link nie jest dla Ciebie!


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.