Zełenski straszy falą uchodźców

Opublikowano: 12.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1118

W najnowszym filmie przyglądamy się sprzecznym sygnałom wysyłanym przez prezydenta Ukrainy Zełeńskiego, który jednocześnie chwali pomoc Zachodu i krytykuje ją jako niewystarczającą w obliczu konfliktu z Rosją. Dyskutujemy o wpływie tych wypowiedzi na postrzeganie odpowiedzialności za wynik wojny, europejski kryzys imigracyjny oraz zmieniające się narracje polityczne na Zachodzie i w Polsce. Analizujemy również konsekwencje końca wsparcia finansowego USA dla Ukrainy i reakcje na polityczne decyzje w kraju, w tym strategię PiS w obliczu nadchodzących wyborów i kwestie związane z mediami publicznymi.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.