Zełenski najbardziej wpływowym Żydem w 2022 roku

Opublikowano: 26.09.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1709

Dopiero za nim, na miejscu drugim, ulokowano premiera Izraela, Ja’ira Lapida.

Izraelska gazeta „The Jerusalem Post” przedstawiła listę „pięćdziesięciu najbardziej wpływowych Żydów w 2022 roku”.

„Wiele osób wpływa na świat, w którym żyjemy i wpływa na nasze codzienne życie. W tym roku staraliśmy się stworzyć listę prezentującą różnorodność narodu żydowskiego, a jednocześnie wyróżniającą ludzi ze wszystkich dziedzin życia – rządu, sztuki, medycyny, literatury i nauki” – napisał dziennik.

Pierwsze miejsce zajął prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Dopiero za nim, na miejscu drugim, ulokowano premiera Izraela, Ja’ira Lapida. Następna na liście jest Elisabeth Borne, premier Francji.

Na miejscu piątym znalazł się najdłużej sprawujący urząd premiera Izraela Benjamia Netanjahu. Miejsce ósme przyznano Anthony’emu Blinkenowi, amerykańskiemu sekretarzowi stanu. Estee Lauder, szef Światowego Kongresu Żydów i założyciel marki kosmetycznej Ronald Lauder pojawił się w pierwszej dziesiątce.

Na liście pojawiły się także nazwiska Anne Neuberger oraz Stephena Schwartzmana. Ta pierwsza osoba to zastępczyni doradcy ds. cyberbezpieczeństwa i nowych technologii, pracująca w administracji prezydenta Bidena. Schwartzman to z kolei szef korporacji The Blackstone Group.

Autorstwo: Michał Waligórayou
Na podstawie: PCh24.pl
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 26.09.2022 22:28

    Wincej datków proszę mnie słać. WINCEJ!!!! Chcę być bardziej wpływowy z wpływowych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.