Zdumiewające odkrycie firmy Nexity

Opublikowano: 06.11.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1840

Genialnego odkrycia dokonała w Polsce firma pośrednictwa mieszkaniowego Nexity. Stwierdziła ona, że „w kwestii wyboru nieruchomości dla dziewięciu na dziesięciu badanych kluczowym czynnikiem jest dziś cena”. No, niewiarygodne!

Na drugim miejscu znajduje się zaś lokalizacja, „której znaczenie podkreśliło aż 85 proc. respondentów”. To także zdumiewające!

I jeszcze jedno niezwykłe odkrycie: „Dla osób poszukujących własnych „czterech kątów” ważna jest także liczba pokoi lub metraż mieszkania (78 proc.)” – podkreśla firma.

To jednak nie koniec niezwykłych ustaleń, dokonanych przez Nexity. Stwierdza ona bowiem: „Niemal połowa Polaków w wieku 25 – 65 lat rozważała w trakcie ostatnich 10 lat zakup mieszkania”. Coś podobnego! Kto by to pomyślał?!

Kompletnie zaskakujące są i inne odkrycia firmy Nexity. Otóż, wykryła ona, że najczęściej deklarowanym powodem zakupu mieszkania wśród osób, które zdecydowały się na taki krok w trakcie ostatnich 10 lat była chęć posiadania go na własność (34 proc.). Częstym powodem była także zmiana miejsca zamieszkania (24 proc.), a nieco rzadziej – decyzja o założeniu rodziny (13 proc.).

I jeszcze jedno potężne zdumienie: „Co ciekawe, w przypadku co dziesiątego z badanych decyzję o zakupie własnej nieruchomości przyśpieszyła pandemia” – stwierdza Nexity. Rzeczywiście, nader ciekawe odkrycie.

Autorstwo: AL
Źródło: Trybuna.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.