Zdrowi młodzi ludzie umierają nagle i niespodziewanie

Opublikowano: 11.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1986

Osoby w wieku poniżej 40 lat są zachęcane do badania serca, ponieważ mogą być narażone na zespół nagłej śmierci w wieku dorosłym. Zespół ten, znany jako SADS, jest śmiertelny dla wielu osób, niezależnie od tego, czy prowadzą prawidłowy i zdrowy tryb życia.

SADS to „ogólne określenie niespodziewanych zgonów u młodych dorosłych”, które najczęściej występują u osób poniżej 40 roku życia. Termin ten jest używany, gdy sekcja zwłok nie pozwala ustalić oczywistej przyczyny zgonu.

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że ponad połowa z 4000 rocznych zgonów dzieci, nastolatków i młodych ludzi z powodu SADS ma jeden z dwóch głównych znaków ostrzegawczych. Objawy te obejmują rodzinną historię diagnozy SADS lub nagłą niewyjaśnioną śmierć członka rodziny, a także omdlenia lub konwulsje spowodowane wysiłkiem, podekscytowaniem lub przerażeniem. Eksperci sądzą, że przyczyny mogą tkwić w genetycznych. Konieczne są jednak dalsze badania, aby lepiej zrozumieć to zjawisko.

Trzeba przyznać, że to niezwykłe w XXI wieku, że nauka stała się aż tak serwilistyczna wobec polityki, że uczeni są gotowi do wymyślania dowolnych nonsensów, nowych dziwacznych zespołów chorobowych, byle tylko nie połączyć kropek i nie dojść do najbardziej oczywistego wniosku, że nasilenie się nagłych niewyjaśnionych zgonów może mieć związek z pewnymi substancjami, które masowo wstrzykiwano niedawno ludziom na całym świecie.

Teraz, zamiast przyznać się do błędu, zdawałoby się poważni ludzie, opowiadają bajeczki o tym, że młodzi ludzie nagle umierają masowo na serce z powodu… zmian klimatu, pościelenia niewłaściwie łóżka czy też z powodu tajemniczych chorób, które są medialnie promowane, byle tylko nie stwierdzić tego, co od razu się nasuwa na myśl.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Quasar 12.06.2022 01:23

    To dopiero początek, ciągle początek… umrą MILIARDY

    wszyscy będziecie przerażeni, że nic a nic nie rozumieliście, a cały świat przyglądał się jak niedorozwinięty przygłup, jak psychopaci wstrzykują trucizny i mordują jednego po drugim, starców, kobiety, mężczyzn, młodzież, dzieci, kobiety w ciąży

    ogromna większość ludzkości nie zdała egzaminu z inteligencji, uwierzyła w wymyślone bzdury podawane codziennie przez telewizor i wszystkie skorumpowane media i rządy

    żyjemy w czasach NAJWIĘKSZEJ PORAŻKI ludzkości, aż wstyd się przyznać…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.