Zdobycie Tyru przepowiedziane w „Biblii”

Opublikowano: 26.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1394

Wykład Alfreda Jana Palli ze Stanów Zjednoczonych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 26.01.2023 11:14

  Przepowiedziane, czy ZAPLANOWANE ?

  Niby drobna różnica, ale.

  Wśród obrońców ” wiary ” chrześcijańskiej znajduje się baaaaardzo wielu masonów, członków tajnych bractw, tych którzy udają bogobojnych, trzymając masę ludności w całkowitym zacofaniu intelektualnym.

  Banda Jezus, Mahomet, Mojżesz oraz inni ” prorocy” trzymają się bardzo mocno.

  Gdyby tylko ludzie przejrzeli na oczy i zrozumieli jak ich oszukano.

  Moment opisany w biblii, kiedy Mojżesz wraz ze swoim bratem Aaronem przekazali ludziom stojącym u podnóża góry tablice dekalogu, majstersztyk oszustwa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.