Zdjęcia i wizualizacje wirusa SARS-CoV-2 pokazują egzosomy?

Opublikowano: 12.02.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1710

„Egzosomy to sferyczne nanopęcherzyki błonowe uwalniane niemal przez wszystkie typy komórek. Jako struktury zawierające bogaty panel bioaktywnych cząsteczek pośredniczą w wymianie informacji oraz transporcie składników między komórkami, inicjując lub modulując określone procesy, zarówno fizjologiczne, jak i patologiczne”.[1] Zobaczmy schemat takiego nanopęcherzyka…

Dla porównania zobaczmy schemat „nowego wirusa”…

Jak wyglądają różnice pod mikroskopem elektronowym[2]…

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie coś tu śmierdzi. Cała ta pandemia jest uszyta tak grubymi nićmi, że ciężko w to uwierzyć. Oni nie muszą się nawet starać, wystarczy im poprzez środki masowego przekazu i media społecznościowe kontrolować odpowiedni przekaz i nikt, absolutnie nikt, nawet z ludzi nauki nie będzie nic sprawdzał ani podejrzewał.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] „Biuletyn Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego” Biul. Wydz. Farm. WUM, 2019, 2, 6-13, ”Egzosomy jako nośniki informacji w komunikacji między komórkami nowotworowymi”, opracowanie własne: Aleksandra Grzybowska, Tomasz Lorenc, Wioletta Olejarz, Grażyna Nowicka.

[2] https://ocenzurowane.pl/covid19-dowody-globalnego-oszustwa/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JZ
Użytkownik

https://wolnemedia.net/czy-covid-19-to-na-pewno-wirus/

W kwietniu zeszłego roku też zwracałam na to uwagę. Całe zjawisko opisuje w powyższym podlinkowanym materiale amerykański lekarz Andrew Kaufman.

Piron
Użytkownik
Piron

Przedmówczyni ma rację, sprawa jest stara, (kwiecień 2020) ale trzeba ją przypominać aż społeczeństwo dostrzeże tą całą wirusową hucpę

pikpok
Użytkownik
pikpok

Punkt Zero, a pytałeś się może co z tymi testami na zwierzętach i dlaczego umierały.
https://stolikwolnosci.pl/profesor-roman-zielinski-odpowiada-34-naukowcom-z-pan/
,,Koty zaszczepione mRNA zdychały, a Moderna po wielu latach badań nad szczepionką mRNA przeciwko wirusowi grypy, zawiesiła te badania, ze względu na liczne skutki uboczne.”

pikpok
Użytkownik
pikpok

Punkt Zero, dzięki za troskę i odpowiedź. A co do punktów : https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/8097696,dr-jaroslaw-szczepanski-czarnek-czasopisma-punktowane-opinia.html
,,Konkluzją było to, że zmierzamy do systemu „przepunktowanego”, który powoduje zatarcie granic pomiędzy nauką a polityką naukową.”