Zdaniem fizyka jądrowego kosmici objęli Ziemie kwarantanną

Opublikowano: 01.04.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 11

Niejaki Stanton T. Friedman, fizyk jądrowy i były współpracownik wielu światowych korporacji, wojskowych kontrahentów a zarazem uczestnik niezliczonych tajnych rządowych projektów, wydaje się być coraz bardziej niewygodny dla środowiska naukowego. Jego problemy rozpoczęły się w momencie, gdy uzyskał on wątpliwy zaszczyt bycia pierwszym cywilem, który badał zdarzenie z Roswell. Od tego czasu stał się znany jako “Fizyk UFO” co wiązało się oczywiście z wieloma szykanami pod jego adresem.

Friedman, wielokrotnie wypowiadał się na tematy związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Ostatnio nawiązał on zresztą do ujawnionych przez Wikileaks dokumentów, które jego zdaniem wspierają głoszone przez niego tezy. Zgodnie z jego opinią, obce cywilizacje już dawno odnalazły Ziemię a w wyniku ich działań, rasa ludzka została objęta swego rodzaju kwarantanną. Ma się to objawiać nie tylko brakiem załogowych misji kosmicznych, ale również poprzez liczne przypadki utajniania zjawisk UFO przez rządy poszczególnych państw. Przyczyny takiej kwarantanny nie zostały przez niego uściślone, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację geopolityczną i ciągłe konflikty na naszej planecie nie da się ukryć, że pozostawienie nas samym sobie jest dobrym rozwiązaniem.

Jednak warto byłoby przypomnieć o co tak naprawdę chodzi z wspomnianymi wcześniej dokumentami. Ich publikacja miała miejsce podczas kampanii prezydenckiej w USA, a ich najgłośniejszym elementem była pedofilska afera Pizzagate. Niemniej jednak, równie istotnym elementem całego tego przecieku był wątek UFO. Na przestrzeni tygodni dowiadywaliśmy się o spotkaniu prezydenta Baracka Obamy z byłym astronautą-ufologiem Edgarem Mitchelem, o posiadanych przez Watykan archiwach na temat UFO oraz o domniemanej katastrofie, mającej wybić większość ludzkiej populacji. Jak więc widać, maile Podesty miały prawo wywołać zamieszanie w środowisku ufologicznym. Zresztą jeśli uznajemy, że maile dotyczące fundacji Clintonów, oszustw przy zadawaniu pytań na debatach prezydenckich czy wcześniej wspomnianego Pizzagate to prawda, to dlaczego z założenia odrzuca się tematy wspierające hipotezy o UFO?

Zresztą, koncepcja wygłoszona przez wspomnianego wcześniej doktora Friedmana nie jest wcale jego wytworem, a raczej próbą rozwinięcia idei “teorii rezerwatu” oraz podparcia jej fizycznymi dowodami (jakie by one nie były). Prawda jest taka, że jeżeli będziemy z miejsca odrzucać każdy dowód na istnienie UFO, ponieważ brzmi on niedorzecznie to nigdy nie dojdziemy do prawdy. Coraz większa rzesza naukowców zdaje sobie z tego sprawę, ale jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: DailyStar.co.uk
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o