Zbuntowany restaurator zwolniony z aresztu za kaucją

Opublikowano: 28.11.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 780

Adam Skelly z Kanady, właściciel Adamson Barbecue, został zwolniony za kaucją w wysokości 50 000 dolarów kanadyjskich zakazano mu też komunikowania się przy pomocy mediów społecznościowych. Skelly został aresztowany w czwartek przed restauracją.

33-latek musi teraz przestrzegać surowych warunków zwolnienia za kaucją:

– pozostać 200 metrów od Adamson Barbecue;

– nie może prowadzić ani kierować żadną działalnością gospodarczą, chyba że jest to zgodne z Ontario’s Reopening Act;

– nie może komunikować się na wszystkich platformach społecznościowych;

– musi przestrzegać ustawy o ochronie zdrowia;

– musi przestrzegać nakazów wydanych przez dyrektora medycznego Ontario dr. Davida Williamsa i lekarza w Toronto, dr Eileena de Villę;

– ponownie stawić się w sądzie 4 stycznia 2021 roku.

Władze miejskie i Toronto Public Health zajęły nieruchomość do odwołania.

Począwszy od piątkowego popołudnia zbiórka „GoFundMe” utworzona dla Skellyego osiągnęła kwotę 170 000 dol od około 3000 ofiarodawców. Suma nadal rośnie.

Nowe ograniczenia oznaczają, że wszystkie usługi spożywania posiłków w restauracjach i barach wewnątrz i na zewnątrz są zabronione. Zakłady nadal mogą oferować usługi odbioru lub dostawy.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,25 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o