Zbrodniczy druk 3238

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 4570

Niedawno rząd przegłosował haniebny projekt fundamentalnych zmian w prawie geologicznym i górniczym (tzw. druk 3238), który bezpośrednio zagraża naszemu życiu i zdrowiu, odbiera nam podstawowe prawa obywatelskie (w tym prawo do własności), otwiera furtkę do wywłaszczania Polaków z ich własnych domów bez możliwości otrzymania odszkodowania, robi z Polski śmietnisko Europy oraz prowadzi nasz kraj ku ruinie i całkowitemu upadkowi.

Źródło: BitChute.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Drnisrozrabiaka 19.09.2023 13:48

  “Niedawno rząd” – czyli sejm, senat i prezydent podpisuje!
  Ustawą przeszła ledwo ledwo. Lista na internecie.

 2. elroman 19.09.2023 17:39

  To już jest koniec, z Polski nie pozostanie nic. Nawet kamień na kamieniu.

 3. replikant3d 19.09.2023 18:43

  elroman, ależ zostanie! Tyle że nie dla nas, tylko innych nacji w tym ,,pejsatych,,….

 4. elroman 19.09.2023 21:03

  Przecież to będzie prawie jak Czarnobyl…

 5. replikant3d 20.09.2023 17:15

  Globaliści im kazali. To jedyne wytłumaczenie. Depopulacja w czystej postaci…i to w ochydnej formie…Globaliści w d…….pie mają lokalne protesty. Zablokują wszystko co im będzie przeszkadzać. …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.