Zaszczepieni umierają częściej niż nieszczepieni

Opublikowano: 27.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1291

Osoby zaszczepione preparatem mRNA umierają na COVID-19 częściej niż osoby, które nie przyjęły zastrzyku. W filmie, z powodu cenzury YouTube, słowo „wiadomo co” oznacza „COVID-19” a „zapreparatowani” oznacza „zaszczepieni”. Przegląd wiaodmości „Bądź na bieżąco”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 28.10.2021 18:43

    Ten słownik wsadźcie sobie …
    Ile razy można powtarzać – to nie są żadne szczepionki !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.